Тимошенко пішла на засідання НУ-НС говорити про Огризка

"Нашоукраїнці" чекають від прем'єра пояснень, чому БЮТ всупереч рішенню коаліції відправив Володимира Огризка у відставку.

Прем`єр Юлія Тимошенко взяла участь у засіданні фракції ”Наша Україна – Народна самооборона”.

Про повідомила депутат від НУ-НС Ірина Геращенко.

За її словами, "кадрові питання не обговорювались". Вона зазначила, що депутати ставили питання щодо необхідності "жорсткого виконання рішень коаліції".

Як повідомила Геращенко, йшлося про неприпустимість ситуації, коли коаліція приймає рішення не голосувати за відставку Володимира Огризка з посади міністра закордонних справ, а в результаті це не виконується.

Вона зазначила, що на засіданні фракції пролунало "застереження, що така процедура не може застосовуватися щодо міністрів, які обрані до уряду від фракції НУ-НС". Фракція НУ-НС вважає, що "не є правильним", що на телеекранах переважає "ворожнеча і сварки" між посадовцями держави.

Депутат повідомила, що на даний час засідання фракції ще триває.

Як повідомляв ТСН.ua, 3 березня Верховна рада відправила Огризка у відставку з посади міністра закордонних справ. Це рішення підтримали 250 депутатів, зокрема, 49 – від БЮТ.

Лідер групи "За Україну!" В’ячеслав Кириленко заявив, що рішення про підтримку фракцією БЮТ постанови про відставку Огризка було ухвалене особисто Юлією Тимошенко.

Прем`єр у свою чергу заявила, що, хоча й була незадоволена роботою Огризка, виступала проти його відставки.

"Як міністр Огризко мене радикально не влаштовував. Це непрофесійна людина, людина, яка системно займалася провокаціями проти уряду. Але, разом з тим, розуміючи настрій фракції, яка хотіла всіма 155-ма голосами підтримати відставку Огризка, ми звернулися до фракції, щоб зараз заради спокою ситуації не голосувати. Однак наша фракція, хоча її критикують, є демократичною, депутати не стримали своїх емоцій і все ж таки звільнили Огризка", - сказала Тимошенко.

В той же час, вчора, 4 березня, прес-служба фракції БЮТ поширила повідомлення про те, що Блок Юлії Тимошенко готовий скасувати рішення про відставку міністра, якщо він вибачиться перед урядом та особисто Юлією Тимошенко.

Читайте також:

БЮТ готовий повернути Огризкові посаду

Томенко: частина БЮТ діє в інтересах Росії

Литвин пропонує Ющенку повторно внести кандидатуру Огризка

Ющенко звинуватив БЮТ у порушенні миру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: