Тимошенко: після виборів буду бити боляче, але акуратно

Тимошенко пообіцяла не допустити краху в Україні та боляче бити тих, хто хоче заробити за рахунок держави.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко пообіцяла, що після виборів президента економічного краху в Україні не буде.

"Краху не буде. Країна живе все більш стабільно. Бюджет отримує все більше доходів. Після президентських виборів буде знята блокада Національного банку, який влаштовував фінансовий голодомор як для економіки, так і для урядових програм", - сказала вона в інтерв'ю тижневику "Фокус".

"І я думаю, що робота Кабміну плюс нормальне кредитування економіки, плюс позитивні тенденції в світі допоможуть нам не тільки остаточно вийти з кризи, але й швидко зміцнити нашу економіку", - наголосила Тимошенко.

"Я знаю, що дуже багато людей в цій країні бояться, що Тимошенко стане президентом. Їм вже сьогодні сняться погані сни. Я хочу підтримати цих людей - вони правильно бояться. Але нічого не варто боятися чесним людям, чесним бізнесменам. Якщо людина чесно працює, сплачує податки і не порушує закон, вона буде працювати. Я гарантую! ", - також заявила вона.

На питання, чи почнеться в разі її перемоги на виборах перерозподіл власності великих бізнесменів, Тимошенко порадила боятися тільки деяким людям.

"Мене часто намагаються зобразити таким собі монстром, який після президентських виборів буде ходити з сокирою і відсікати голови всім неугодним. Це маячня. Коли я кажу про диктатуру, то маю на увазі диктатуру закону і диктатуру справедливості. Так, країні потрібна тверда і сильна рука. Але це не караюча рука, а рука творця", - заявила вона.

"Побоюватися мене варто виключно людям, які намагаються заробити за рахунок приниження України. З ними я буду нещадна. Як казав Анатолій Папанов в "Діамантовій руці", "бити буду боляче, але акуратно", - додала Тимошенко.

Читайте також:

Герман: Не знаю Тигрюля чи Крисюля, але Україну обгризла до кісток

Луценко почав передвиборчу агітацію за Тимошенко

Тимошенко розповіла анекдот про Януковича і пообіцяла надіслати йому sms

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: