Тимошенко побачила страх в очах людей

Опозиціонерка поскаржилась на утиски прав і свобод українців, яких дедалі більшає. За її словами, вперше за роки незалежності люди відчувають глибокий страх.

Лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко заявила, що методи команди Віктора Януковича викликають у суспільства відчуття безвиході і страху.

"Це не моє відчуття, це відчуття всього суспільства. За двадцять років нашої незалежності такого ще не було: люди відчувають глибокий страх", - цитує Тимошенко її прес-служба.

"У своїх поїздках країною я бачу страх в очах людей, і це вперше за всю мою політичну кар'єру. Люди відчувають, що їх загнали в глухий кут", - додала політик.

Лідер партії нагадала, що набуття чинності новим Податковим кодексом ставить під загрозу існування в державі малого та середнього підприємництва. "Податковий терор використовується для того, щоб тисячі підприємців добровільно віддали посадовцям свої реєстрації", - пояснила Тимошенко.

Вона також заявила про утиски в Україні свободи слова, прикладів яких дедалі більшає. "Є ще один вид страху: страх інакодумства. Журналісти, блогери і опозиційні політики систематично викликаються на допит до СБУ. Від них вимагають пояснень, чому їхні думки не співпадають з поглядами влади", - зазначила лідер "Батьківщини".

"Крім того, є страх простих людей, робітників заводів, пенсіонерів, вчителів, адже ціни зростають два-три рази на день, а зарплати і пенсії залишаються незмінними", - додала Тимошенко.

Зазначимо, екс-прем'єр-міністр не взяла участі у голосуванні на місцевих виборах 31 жовтня. У лідера партії "Батьківщина" виявили серйозну вірусну інфекцію.

Читайте також:

У Тимошенко серйозна інфекція

Тимошенко не голосуватиме на місцевих виборах

Тимошенко захворіла і злягла вдома

Турчинов: вибори слід визнати недійсними в багатьох регіонах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: