Тимошенко почала "спускати з міністрів шкуру"

Прем'єр згадала свою обіцянку про покарання тих урядовців, які допускають затримку виплати зарплат у сферах своєї відповідальності.

Кабмін оголосив попередження трьом урядовцям - міністру оборони Юрію Єханурову, міністру регіональної політики і будівництва Василю Куйбіді та голові Державного комітету з водного господарства Василю Сташуку - за збільшення заборгованості з виплати заробітних плат на підвідомчих підприємствах.

Про це повідомила міністр праці та соціальної політики Людмила Денісова сьогодні на брифінгу в Кабінеті міністрів.

Вона повідомила, що загальна заборгованість з виплати зарплат на економічно активних підприємствах всіх форм власності на кінець березня становила 812 млн грн, зокрема на підприємствах державної власності - 166 млн грн.

"Заборгованість за березень скоротилася на 60%, або в абсолютних цифрах - на 251 млн грн.", - повідомила вона.

Водночас, за словами Денісової, уряд оголосив подяку їй самій, міністру з надзвичайних ситуацій Володимиру Шандрі і міністру вугільної промисловості Віктору Полтавцю за ліквідацію заборгованості з виплати заробітної плати на підвідомчих цим міністерствам підприємствах.

Вона також повідомила, що Кабмін продовжить контроль за станом виплати заробітних плат на підприємствах, а 25 квітня знову розгляне питання про результати роботи центральних органів влади з ліквідації заборгованості в січні-березні.

"Якщо заборгованість із зарплати у державних підприємствах збережеться, прем`єр-міністр вживе заходів щодо притягнення керівників центральних органів виконавчої влади до дисциплінарної відповідальності", - наголосила Денісова.

Як повідомляв ТСН.ua, 2 березня прем`єр Юлія Тимошенко заявила, що вимагає впродовж березня погасити заборгованість з виплати зарплати в державному секторі економіки, яка на початок березня становила 341 млн грн.

Вона додала, що за ліквідацію заборгованості з виплати зарплати персонально відповідатиме кожен міністр.

"Березень. Я виставляю той термін, за який я шкуру спускатиму з кожного міністра, запам`ятайте. Мене не цікавить, ані від яких політичних сил ви прибули в уряд, мене не цікавить, які у вас складнощі, пов`язані з кризою. Перше, що я робитиму, якщо не розрахувалися із заробітної плати – все міністерство буде позбавлено заробітної плати. Якщо це не допоможе, наступним буде подання на міністра до Верховної ради на звільнення з посади. Я більше грати з міністрами не буду", - заявила вона.

Читайте також:

Україна в першому кварталі року перевиконала бюджет

Борги по зарплатах в Україні зменшилися на чверть

Опозиція прогнозує затримки зарплат київських бюджетників

Тимошенко буде "спускати з міністрів шкуру" через невиплату зарплат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: