Тимошенко почала збір підписів для імпічменту Януковича

Почато збір підписів за заяву проти пролонгації Чорноморського флоту в Україні, за початок процедури імпічмента Януковича, а також за проведення позачергових виборів до парламенту.

Лідер об’єднаної демократичної опозиції Юлія Тимошенко виступає з ініціативою збору підписів депутатів всіх рівнів за згуртований виступ проти дій нинішньої антиукраїнської влади, а також за імпічмент президенту Віктору Януковичу.

Як повідомляє офіційний сайт Тимошенко, про це вона заявила 8 травня на прес-конференції в Івано-Франківську.

”Я поставила чітке завдання: почати збір підписів кожного депутата ради кожного рівня. По-перше, за заяву проти пролонгації Чорноморського флоту в Україні, крім того - за початок процедури імпічмента Януковича, а також за проведення виборів до парламенту якомога швидше. Я хочу побачити підписи людей”, - сказала Тимошенко.

Вона також закликала депутатів від БЮТ, які працюють в Івано-Франківській області, виступити за висловлення недовіри новому голові обласної державної адміністрації Михайлу Вишиванюку за його антиукраїнську позицію, ”яку він не соромиться на Франківщині взагалі вголос проголошувати”.

”У залежності від того, хто поставить підписи під цими документами, ми будемо чітко визначати, де команда, на яку можна покладатися в ці складні часи, а де є зрадники, яких потрібно просто вже в історію вписати ганебними словами”, - підкреслила Тимошенко.

Тимошенко також виключає можливість розпуску Януковичем Верховної ради 6 скликання.

"Цей президент ніколи не розпустить цей парламент, який куплений-перекуплений і де вони (Партія регіонів) мають надію дотягти до 300 голосів до осені, щоб почати займатися змінами Конституції", - сказала Тимошенко.

Вона також додала, що домогтися розпуску Ради шляхом складання більше ніж 150 мандатів опозиції теж не вдасться.

"Сьогодні немає тих можливостей, які ми мали 2007 року, зі складання 150 депутатських мандатів для розпуску Верховної Ради. Тому що 2007 року прийняли рішення і проголосували закон, що закрив цей шлях", - пояснила Тимошенко.

Таким чином, зі слів лідера БЮТ, в опозиції залишається тільки одна можливість домогтися позачергових виборів Ради - шляхом організації масових акцій протесту.

Вона підкреслила, що на вулиці Києва мають вийти не 5-7 тисяч людей, а сотні тисяч громадян, які своєю волею змусять владу погодитися на позачергові парламентські вибори.

Нагадаємо, заступник голови Адміністрації президента Ганна Герман заявила, що створення Національного комітету порятунку України нагадує звичайне прагнення лідера БЮТ Юлії Тимошенко повернутися до влади.

"У неї є одна мета, в якій для неї не існує перешкод. Вона готова на те, щоб почати громадянську війну. Готова на те, щоб спровокувати ще одні парламентські вибори, на яких хоче отримати депутатський мандат. Мета її життя - дістатися до вищої влади", - вважає Ганна Герман.

За словами Герман, потрібно працювати, щоб був ефект, "а у опозиції поки тільки розмови".

Читайте також:

Тимошенко заходилася "будити Україну"

Янукович дозволив існування в Раді кількох опозицій

У Партії регіонів Тимошенко порівняли з Бен Ладеном

Герман: заради влади Тимошенко готова почати громадянську війну

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: