Тимошенко подала в суд на Центрвиборчком

Представники Тимошенко стверджують, що вона не порушувала виборчого законодавства під час агітації.

Кандидат у президенти, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко оскаржуватиме рішення Центральної виборчої комісії про винесення їй попередження. Про це повідомив уповноважений представник кандидата на пост президента Юлії Тимошенко з правом дорадчого голосу у ЦВК Володимир Пилипенко.

"Вважаємо, що воно (попередження) не ґрунтується на нормах закону, а є політичною дією", - сказав Пилипенко.

Він повідомив, що позов про скасування рішення ЦВК був поданий сьогодні до Київського апеляційного адміністративного суду. Мотивацією для позову є те, що під час здійснення Тимошенко передвиборної агітації, "на що вона має повне право, жодних норм про вибори порушено не було".

"Це наша основна позиція", - додав Пилипенко.

24 грудня ЦВК оголосила Тимошенко попередження за залучення до виборчої агітації підлеглих, службового транспорту та інших ресурсів. Центрвиборчком визнав дії Тимошенко з ведення передвиборчої агітації під час робочої поїздки до Чернігова 17 грудня неправомірними.

Попередження було винесено за скаргою кандидата у президенти Василя Противсіх, в якій він зазначив, що поїздка Тимошенко була офіційною та виключала проведення передвиборчої агітації. Але, за його словами, під час поїздки Тимошенко зустрічалася з виборцями і вела агітацію проти кандидата у президенти Противсіх.

Втім, 25 грудня заступник голови ЦВК Андрій Магера заявив, що рішення Центрвиборчкому про винесення попередження кандидату в президенти Юлії Тимошенко є помилковим. "Це рішення було прийнято неодностайною кількістю голосів, була суперечка, була невизначеність багатьох членів комісії з цього питання", - заявив Магера.

Читайте також:

У Ющенка немає "друзів" "Вконтакте"

У Яценюка вважають, що Кремль ставить і на Януковича, і на Тимошенко

В Дніпропетровську Ющенко шукав вареничну, яку тримає сім'я Тимошенко

Народженого в Закарпатті хлопчика назвали Януковичем

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: