Тимошенко подарувала диктатору зброю

Українська прем'єр зустрілася з лівійським лідером та поговорила з ним про співпрацю урядів двох країн. Муамар Каддафі назвав цей день історичним.

Лідер Лівійської Джамагірії Муамар Каддафі вважає за необхідне підвищити рівень керівництва українсько-лівійської комісії з питань економічного співробітництва. На переконання Каддафі, комісію мають очолити прем'єри двох держав.

Про це лівійський керівник заявив під час своєї півгодинної зустрічі з прем'єр-міністром України Юлією Тимошенко.

Каддафі також високо оцінив роботу з підготовки нинішнього візиту глави українського уряду до Лівії.

Під час зустрічі була оголошена інформація про те, що засідання двосторонньої комісії з українсько-лівійської співпраці відбудеться 20 липня в Криму.

У відповідь на привітання Тимошенко з Днем Африки Каддафі сказав, що візит українського прем`єра до Лівії є історичним і відбувається в історичний день.

Також під час зустрічі Тимошенко подарувала Каддафі шаблю.

Нагадаємо, Юлія Тимошенко прибула з візитом до Лівії у понеділок, 25 травня. В рамках візиту вона вже провела зустріч із секретарем Вищого Народного Комітету Лівії (прем`єр-міністром) Аль-Багдаді Алі Аль-Махмуді.

Лівійський урядовець висловив невдоволення співпрацею його держави з Україною. Зокрема, він зазначив, що на сьогодні між країнами підписано 27 угод про співпрацю, частина з яких не виконується.

У свою чергу Тимошенко пообіцяла, що договори будуть виконуватися, і повідомила, що готова запропонувати Лівії ще 17 нових угод, які стосуються різних сфер, від космічної галузі до сільського господарства.

Читайте також:

Лівія незадоволена Україною, але поважає "Залізну леді" Тимошенко

Каддафі: Україна - велика проблема

Каддафі подарував Ющенку намет

Тимошенко і Каддафі посиділи біля вогню

 

ВідеоТимошенко подарувала диктатору зброю

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: