Тимошенко подружилася з Росією і дуже задоволена

Прем'єр запевняє, що вона виконала всі свої завдання під час поїздки до Москви. Зокрема, домовилася про газ.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко задоволена результатами свого візиту до Москви та зустрічі з прем'єром РФ Володимиром Путіним.

Про це глава українського уряду заявила на прес-конференції.

"Всі завдання виконані, і далі продовжується конструктивна робота між Україною і Росією", - наголосила Тимошенко.

Зокрема, вона висловила задоволення роботою міжурядового українсько-російського комітету з економічної співпраці. Робота цього комітету, на думку прем'єра, є "вагомим внеском у передбачуваність і стабільність відносин" двох держав.

Особливо прем'єр виділила домовленість про постачання російського газу для закачування в українські сховища у квітні за рахунок транзиту по українській території. Такий варіант розрахунків за блакитне паливо Тимошенко назвала оптимальним.

Вона також звернула особливу увагу на те, що переговори з російською стороною проходили в дуже позитивній і доброзичливій тональності. "Всі переговори в дружній обстановці, всі питання вирішені, зараз всі шляхи можливої співпраці між Україною і Росією відкриті", - наголосила прем'єр.

Тимошенко додала, що між Україною та Росією склалися абсолютно "рівноправні відносини".

Прем'єр також пояснила, чому скасувала свій візит до Польщі, призначений на 30 квітня. Спочатку прем'єр мала намір взяти участь у форумі Європейської народної партії у Варшаві.

За словами Тимошенко, вона не полетіла до Польщі через те, їй необхідно приділяти "додаткову увагу" виплатам пенсій та іншим питанням, що стосуються виконання українського бюджету.

Нагадаємо, у середу, 29 квітня, Юлія Тимошенко здійснила візит до Москви. Під час свого візиту вона зокрема взяла участь у засіданні міжурядового українсько-російського комітету з економічної співпраці та провела зустріч тет-а-тет із Володимиром Путіним.

Під час візиту до Москви Тимошенко досягла низки домовленостей. Зокрема, вона домовилася з РФ про те, що "Газпром" не буде штрафувати Україну за те, що вона бере менше російського газу, ніж це передбачалося угодами двох держав. В разі, якби ця домовленість не була би досягнута, Україна повинна була би сплатити штраф у 2 мільйони доларів.

Наступна зустріч прем'єрів України та Росії в рамках роботи комітету з економічного співробітництва повинна відбутися у вересні цього року в Україні.

Читайте також:

Україна збільшить вартість транзиту російського газу

Путін назвав Тимошенко "Юлий Владимирович"

Путін: Росія не претендує на управління українською трубою

Тимошенко вкотре виправдалася: Україна не торгує зброєю з Грузією

ВідеоТимошенко про візит до Москви

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: