Тимошенко подякувала американцям за перевірку своєї діяльності

Тимошенко побажала усім прем'єр-міністрам, які обіймали цю посаду, щоб їхню діяльність перевірили аудитори, й вони також мали тільки шість пунктів зауважень.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко подякувала американським аудиторам, які на замовлення влади здійснювали перевірку діяльності її уряду.

"Хочу подякувати американським аудиторам, подякувати без лапок, реально подякувати. Що вони разом з Генеральною прокуратурою, СБУ, податковою, КРУ за два роки моєї діяльності вивернули все, кожну цифру, кожен видаток, усі рішення і написали на базі восьмимісячної роботи шість пунктів", - сказала Тимошенко.

За словами екс-прем’єра, особисто її стосується тільки один пункт нецільового використання коштів - екологічного фонду, які були запозичені з рахунку і використані для Пенсійного фонду.

Вона пояснила, що кошти у сумі 320 млн. євро вперше було отримано від продажу Японії квот на викиди вуглецю. Кошти було запозичено, а потім повернуто, але порушено кримінальну справу за їх нецільове використання.

"Вони говорять - це ж злочин. Можливо, злочин. Я цей злочин повторила б сьогодні так само, як я тоді його зробила. Коли у мене була альтернатива – платити екологічні видатки, чи платити пенсії, то я не знаю, який би прем'єр-міністр залишив пенсіонерів без пенсій, а екологічні кошти б пішли на екологічні програми", - зазначила Тимошенко.

Разом з тим, вона побажала усім прем'єр-міністрам, які обіймали цю посаду до неї і після неї, щоб їхню діяльність перевірили аудитори, й вони також мали тільки шість пунктів зауважень.

Нагадаємо, 13 травня уряд України підписав контракт з компанією Trout Cacheris, PLLC (США) на проведення аудиту фінансово-економічної діяльності органів державної влади в 2008-2009 роках. Мета аудиту - виявлення нецільового використання коштів, винних у цьому і куди було спрямовано ці гроші.

14 жовтня міжнародні аудитори заявили, що виявили факти нецільового використання коштів державного бюджету і шахрайства за участю представників уряду Тимошенко.

Читайте також:

Азаров витратив 10 млн доларів на перевірку діяльності Тимошенко

Міжнародні експерти вважають аудит уряду Тимошенко "полюванням на відьом"

Американські аудитори знайшли шахрайство в уряді Тимошенко

У Януковича зізналися, навіщо перевіряють Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: