Тимошенко подякувала Черномирдіну за українсько-російські відносини

Прем'єр провела особисту зустріч з екс-послом Росії в Україні.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко вдячна колишньому послові Росії Віктору Черномирдіну за значний особистий внесок у розвиток двосторонніх міждержавних відносин.

Про це сказано в повідомленні управління зі зв'язків зі ЗМІ Кабінету міністрів.

Тимошенко 19 червня зустрілася із Черномирдіним з нагоди завершення його дипломатичної місії й подякувала йому за плідну багаторічну дипломатичну працю.

Також вона побажала колишньому послу міцного здоров'я й подальших успіхів.

Раніше Віктор Черномирдін  заявив, що вважає прем'єр-міністра України Юлію Тимошенко сильною і харизматичною людиною, здатною досягати поставленої мети.

"Що б про неї не говорили, вона, перш за все, особистість, яка може добиватися того, чого вона хоче. Цілеспрямована, напориста, харизматична. Їй би штани... А декому в Україні замість штанів спідниці надіти", – сказав він.

Нагадаємо також, що президент Віктор Ющенко нагородив Черномирдіна орденом "За заслуги" III ступеня.

Як відомо, 11 червня президент Росії Дмитро Мєдвєдєв звільнив Черномирдіна з посади посла в Україні, призначивши його радником президента з питань економічного співробітництва з державами-учасниками СНД.

Черномирдін обіймав посаду посла Росії в Україні з 2001 року, йому 71 рік.

Росія вже визначилася з кандидатурою на посаду посла в Україні, проте ім`я цієї людини поки не називається. Говорячи про свого наступника, Черномирдін повідомив, що це буде "нормальний, симпатичний, молодий" чоловік, "чорнявий, розумний, колишній міністр". Він також додав, що ні заступник міністра закордонних справ Росії Григорій Карасін, ні опальний політик Костянтин Затулін не будуть висунуті на посаду посла РФ в Україні.

Читайте також:

Черномирдін: була б моя воля – була б широка коаліція

Черномирдін поважає Ющенка за те, що той малює

Наступник Черномирдіна буде "нормальний, чорнявий" і не Затулін

Черномирдін: Тимошенко повинна носити штани

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: