Тимошенко погодилась з диференційованими ставками на авто

Прем`єр підписала відповідний законопроект, що вводить різні коефіцієнти транспортного збору.

Голова уряду Юлія Тимошенко підписала законопроект про введення коефіцієнта транспортного збору залежно від віку автомобіля.

Для авто, віком понад 7 років пропонується ввести коефіцієнт 0,7; старше 10 років - 0,6; старше 15 - 0,5.

На прохання автомобілістів повернути ставки транспортного збору до рівня грудня 2008 року, Тимошенко відповіла, що це зробити неможливо.

При цьому прем`єр відзначила, що новий розмір збору був погоджений з автомобілістами, і закон, що діє, в поточному році не може бути скасований, тому, що потрібно забезпечити вступи засобів для ремонту доріг.

Нагадаємо, 5 лютого почалася всеукраїнська акція протесту проти збільшення транспортного збору і податків.

3 лютого Кабінет міністрів запропонував зменшити ставку транспортного збору, що набрав чинності 10 січня 2009 року, на легкові автомобілі з об'ємом циліндра двигуна від 2201 куб. см до 2500 куб. см з 75 до 30 грн. за 100 куб. см з одночасним збільшенням ставки з 10 до 15 грн. для легкових авто з двигуном об'ємом від 1801 куб. см до 2200 куб. см.

Раніше прем`єр заявила про створення Ради автомобілістів при Кабінеті міністрів. За її словами, до складу ради входитимуть представники Державного комітету з питань підприємництва, міністри транспорту і зв’язку, фінансів, а також заступник міністра внутрішніх справ та представники громадських об’єднань автовласників.

Читайте також:
Верховна рада знизить транспортні збори
При Кабміні організують Раду автомобілістів
У Сімферополі автомобілісти перекрили трасу Харків-Ялта

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: