Тимошенко погодилася на умови Януковича

Уряд врахував 120 із 131 зауважень Партії регіонів до програми боротьби з кризою і просить Раду розглянути її якнайскоріше.

Кабінет міністрів врахував більшість пропозицій опозиції до антикризової програми і пропонує депутатам розглянути дане питання наступного пленарного тижня.

Про це сказав перший віце-прем'єр Олександр Турчинов на засіданні погоджувальної ради у вівторок, 12 травня.

"З ініціативи опозиції ми врахували дуже багато пропозицій і доповнень до програми", - сказав він.

При цьому Турчинов уточнив, що зі 131 пропозиції враховані близько 120.

За його словами, уряд просить, щоб дане питання цього пленарного тижня було розглянуте у парламентських комітетах, щоб наступного пленарного тижня розглянути його на засіданні Верховної ради.

Як повідомляв ТСН.ua, нещодавно депутат від Партії регіонів Ганна Герман заявила, що ПР вимагає якнайскорішого обговорення антикризової програми уряду у парламенті. Також вона припустила, що фракція Партії регіонів підтримає розгляд цієї програми і натякнула, що "регіонали" не проти ввійти у склад уряду.

Нагадаємо, 16 квітня заступник лідера фракції ПР Олександр Єфремов заявив, що "регіонали" можуть допомагати уряду створити антикризову програму, але не збираються голосувати за будь-який її варіант, оскільки не мають можливостей її реалізації.

Раніше "регіонали" передали уряду свої зауваження до антикризової програми. Кабмін ці зауваження прийняв і попросив додатковий час для того, щоб їх розглянути. У зв'язку з цим у Верховній раді було відкладено голосування за антикризову програму на місяць.

Також нагадаємо, що 8 травня спікер Володимир Литвин заявив, що Верховна рада на теперішньому пленарному тижні не буде розглядати антикризову програму уряду.

"Я глибоко переконаний, що потрібно просто працювати, а не приймати програми", - сказав спікер, додавши, що необхідно чітко визначити перелік заходів і дій і послідовно їх здійснювати.

За його словами, у даному випадку необхідно дочекатися, поки закінчаться всі переговори з цього питання.

Читайте також:

Литвин: ВР не розглядатиме антикризову програму Тимошенко

ПР натякає, що підтримає програму Тимошенко в обмін на посади в уряді

Тимошенко вимагає знизити ціни на харчі, бо декому вже "дах зірвало"

Половина банків США не здатні витримати продовження кризи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: