Тимошенко поговорила з Меркель по телефону

Юлія Тимошенко та Ангела Меркель обговорили необхідність посилити співпрацю обох країн.

Прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко та канцлер Німеччини Ангела Меркель в телефонній розмові обговорили необхідність посилити співпрацю обох країн, щоб протидіяти світовій фінансовій та економічній кризі.
Про це повідомило управління зі зв'язків зі ЗМІ секретаріату Кабміну.

Під час розмови сторони обговорили питання поглиблення двостороннього торговельно-економічного та фінансового співробітництва і зміцнення енергетичної безпеки Європи. 

Крім того, Тимошенко і Меркель висловили задоволення високим рівнем дискусії на Мюнхенській конференції з питань енергетичної безпеки 6-7 лютого 2009 року, зокрема в тому, що стосується перспектив розвитку європейської безпеки та оборонної політики. 

Також прем'єр-міністр України і канцлер Німеччини обговорили заходи щодо забезпечення надійних поставок та транзиту російського природного газу в країни ЄС з території України. 

Меркель звернула увагу на важливість виконання українсько-російських газових угод. 

Обидві сторони також говорили про необхідність посилення двосторонньої співпраці України та Німеччини в сфері протидії негативним наслідкам світової фінансової та економічної кризи. 

Нагадаємо, 6-7 лютого прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко відвідала Німеччину для участі в 45-й міжнародній конференції з питань політики безпеки, яка відбулася в Мюнхені. 

Читайте також:

Тимошенко закликала ЄС проаналізувати "газові" угоди

ЄС: Росії та Україні треба розробити надійну систему поставок газу

Тимошенко відхрестилась від "нульових угод"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: