Тимошенко поговорила з віце-президентом Єврокомісії про бізнес

Україна і Єврокомісія підпишуть спільну декларацію для активізації співпраці в області розвитку малого і середнього бізнесу.

Україна і Єврокомісія мають намір підписати спільну декларацію для активізації співпраці в області розвитку малого і середнього бізнесу.

Про це повідомила прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко сьогодні під час зустрічі в Києві з віце-президентом Єврокомісії Гюнтером Ферхойгеном.

“Сьогоднішня наша зустріч і підписання спільної декларації дозволить об`єднати і скоординувати зусилля України і Європейського союзу в області політики розвитку малих і середніх підприємств, ще прискорить цю роботу, додасть їй нової якості. І я думаю, що після підписання спільної декларації ми зможемо більш осмислено діяти", - сказала Тимошенко.

Прем`єр нагадала, що Україна в липні 2008 року приєдналася до Європейської хартії розвитку середніх і малих підприємств. За її словами, український уряд у своїй політиці керується принципами, закладеними у цій хартії.

Тимошенко підкреслила, що вже зараз для малих підприємців створена система спрощеної процедури оподаткування, спостерігається тенденція до дерегулювання малого і середнього бізнесу. Крім того, за її словами, підприємці, що працюють у сфері сільського господарства, мають доступ до бюджетної системи здешевлення вартості кредитних ресурсів.

У свою чергу, віце-президент Єврокомісії підкреслив, що є прихильником закріплення за Україною чіткої європейської перспективи. "Але для того, щоб це бачення було реалізоване, необхідно робити маленькі кроки. І саме сьогодні ми й робимо один з таких маленьких кроків. Він не змінить історію, але він є надзвичайно важливим для того, щоб зближувати наші сторони, і для того, щоб подолати економічну кризу, оскільки мале і середнє підприємництво – це скелет і основа розвитку економіки", - сказав Ферхойген.


Читайте також:
"Нафтогазу" можуть дати нового начальника
Янукович: в ПР є розбіжності, розколу - нема
Росія дасть Україні кредит в обмін на "близкість"

ВідеоТимошенко поговорила з віце- президентом Єврокомісії про бізнес

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: