Тимошенко погрожує Генпрокуратурі міжнародними судами

Екс-прем'єр наполягає, що для її арешту у правоохоронних органів немає жодних підстав, і обіцяє оскаржувати відповідне рішення ГПУ на міжнародному рівні.

Колишній прем'єр-міністр, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко має намір звертатися в міжнародні суди у разі зміни Генпрокуратурою запобіжного заходу стосовно неї з підписки про невиїзд на утримання під вартою.

Про це вона повідомила журналістам 4 травня перед входом у Головне слідче управління Генпрокуратури.

"Як усе, що робить Генеральна прокуратура, це буде замовленим незаконним порушенням всіх моїх прав. І ми, безумовно, будемо кожну незаконну дію Генпрокуратури, розуміючи, що наші українські суди, по суті, - кишенькові суди президента, ми будемо оскаржувати в міжнародних судах", - сказав екс-прем'єр, відповідаючи на запитання, які будуть її дії у разі арешту.

Депутат Верховної ради Сергій Власенко (фракція "БЮТ-Батьківщина"), на залученні якого як захисника у цій справі наполягає Тимошенко, зазначив, що для її арешту немає підстав.

"Відповідно до закону ніяких підстав для застосування такого запобіжного заходу, як утримання під вартою й навіть як підписка про невиїзд, сьогодні нема", - сказав депутат.

На думку Власенка, підписка про невиїзд була взята Генпрокуратурою з Тимошенко незаконно.

Нагадаємо, 11 квітня проти Тимошенко було порушено третю кримінальну справу за фактом перевищення службових повноважень при укладенні газових контрактів з Росією в 2009 році. Крім того, екс-прем'єра звинувачують у нецільовому використанні бюджетних коштів, отриманих Україною в рамках Кіотського протоколу, а також у незаконному придбані урядом серії реанімобілів.

ГПУ вже погрожувала Тимошенко змінити запобіжний захід з підписки про невиїзд на арешт, звинувачиючи її у "зриві слідчих дій".

Читайте також:

Кравчук: Тимошенко стане лідером України, якщо її спробують посадити

Тимошенко найняла американських адвокатів

Тимошенко попросить ЄС про експертизу її "газових контрактів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: