Тимошенко погрожує пересаджати регіоналів після виборів

Зокрема погрожує Азарову та Януковичу, який "просто спер у держави "Межигір’я" і навіть не полінився вписати в декларацію".

Прем’єр Юлія Тимошенко погрожує кримінальною відповідальністю всім, хто розкрадав державні кошти, після того, як стане президентом.

"Я хочу спростувати ці дурниці (звинувачення Партії регіонів щодо нецільового використання державних коштів)", - заявила Тимошенко на брифінгу після позачергового засідання парламенту.

За словами прем’єра, "сьогодні Генпрокуратура є, по суті справи, ЛТД закритого типу Партії регіонів - там стоїть по домовленості з діючим президентом повністю їхнє керівництво".

"Якщо у них є претензії хоча б до однієї копійки, яка сьогодні не так використана, нехай вони пришлють прокуратуру і перевірять кожну копійку", - заявила Тимошенко.

"Якщо сьогодні є випадки, про які говорить Партія регіонів, хай порушують кримінальні справи і закривають за грати тих людей, які так, як вони кажуть, щось розкрадали", - додала прем’єр.

При цьому вона зауважила, що "відповідати доведеться саме тим чиновникам від Партії регіонів, включаючи Азарова, Януковича, який просто спер у держави "Межигір’я" і навіть не полінився вписати в декларацію".

"Якщо вони брали мільярдами - і ми це доведемо обов’язково. І те, що не зробив Ющенко, коли став президентом у 2005 році, це обов'язково зроблю я, коли стану президентом в 2010", - заявила Тимошенко.

"Я обов’язково всіх, хто брав хоч копійку державних грошей, не просто притягну до відповідальності, а притягну по самим жорстким і самим можливим положенням кримінального кодексу", - попередила прем’єр.

"А якщо їх недостатньо і вони недостатньо жорсткі, то ми їх поміняємо", - заявила Тимошенко. "Голосуванням в парламенті, безумовно", - додала вона.

Нагадаємо, Верховна рада на позачерговому засіданні не подолала президентське вето на закон про виділення на боротьбу з наслідками епідемії грипу 1 мільярда гривень. А ПР заявила, що гроші ці й не потрібні.

Читайте також:

Тимошенко: від епідемії грипу можуть померти 240 тисяч українців

ПР відмовилась дати мільярд на боротьбу з "неіснуючою" епідемією

Рада не подолала вето Ющенка на виділення "грипозного" мільярду

ВідеоТимошенко погрожує пересаджати регіоналів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: