Тимошенко погрожує Ющенку судом через соцстандарти

Кабмін має намір звернутися до Конституційного суду у разі підписання президентом підвищення соцстандартів.

Кабінет Міністрів має намір звернутися до Конституційного Суду у разі якщо президент Віктор Ющенко підпише закон про підвищення соціальних стандартів.

Про це журналістам повідомила міністр праці і соціальної політики Людмила Денисова.

"Як хоче, так нехай і робить... ми будемо звертатися до Конституційного Суду", - сказала Денисова, коментуючи можливі дії Кабміну у разі підписання Ющенком зазначеного закону.

При цьому вона ще раз нагадала, що коштів у бюджеті для підвищення соціальних стандартів немає.

Нагадаємо, Верховна р ада 20 жовтня прийняла закон "Про встановлення прожиткового мінімуму та мінімальної зарплати в 2010 році".

У середу президент України Віктор Ющенко заявив, що не буде ветувати Закон України "Про встановлення прожиткового мінімуму та мінімальної заробітної плати".

"Ці державні стандарти підняті, очевидно, через політичну ситуацію, але, вибачте, підняті, причому підняті ким? Політичною силою, яка не є членом більшості, і парламент приймає цей закон. Я згоден з парламентом", - сказав президент

Нагадаємо, 25 жовтня Міжнародний валютний фонд виступив за ветування Ющенком закону про підвищення соціальних стандартів.

Раніше прем'єр-міністр Юлія Тимошенко і Міністерство фінансів також закликали Ющенка накласти вето на цей закон.

Законом встановлюється прожитковий мінімум на одну особу в розрахунку на місяць у розмірі з 1 листопада 2009 року - 701 грн, з 1 січня 2010 року - 825 грн, з 1 квітня - 839 грн, з 1 липня - 843 грн, з 1 жовтня - 861 грн, з 1 грудня - 875 грн.

Крім того, законом встановлена мінімальна заробітна плата з 1 листопада 2009 року - 744 грн, з 1 січня 2010 року - 869 грн, з 1 квітня - 884 грн, з 1 липня - 888 грн, з 1 жовтня - 907 грн, з 1 грудня - 922 грн.

Читайте також:

МВФ вимагає заборонити підвищення зарплат і пенсій

МВФ може не дати четвертий транш через Ющенка та Януковича

Мінфін пропонуватиме уряду саботувати закон про підвищення соцстандартів

МВФ схвилювало підвищення зарплати в Україні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: