Тимошенко похвалилася позитивними результатами антикризової політики

За словами прем’єра, майже за всіма напрямами відзначаються плюсові прирости, а деякі галузі у лютому удали приріст до 20%.

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко вважає, що економічна політика щодо запобігання кризі дає позитивні результати.

Про це Тимошенко заявила сьогодні на позачерговому засіданні Кабінету міністрів, коментуючи статистичні відомості про розвиток національної економіки в лютому 2009 року.

"Обсяг зростання промислового виробництва у лютому становив 5,4% до рівня січня 2009 року. І майже за всіма напрямами, за винятком енергетики, у нас відзначаються плюсові прирости. Деякі галузі у лютому до січня дали приріст до 20%", - сказала Тимошенко.

У той же час прем`єр підкреслила, що такі позитивні зміни в економіці ще не дають підстав для ствердження про завершення кризи.

"Це не означає, що криза завершилася, і я б не хотіла, щоб так трактували за жодних обставин. Це означає, що крок за кроком всі антикризові заходи, які ми ухвалюємо як уряд, дають потроху позитивні результати. Безумовно, це тільки початок роботи", - додала вона.

Тимошенко також підкреслила, що зараз необ`єктивно порівнювати показники соціально-економічного розвитку України з аналогічними показниками минулого року.

"Сьогодні ми можемо тільки по місяцях заміряти статистичну температуру, неможливо порівнювати з минулим роком, тому що весь світ став іншим, всі цифри інші, і вся статистика світу інша", - пояснила Тимошенко.

Тимошенко також заявила, що в Україні буде створений держрезерв вугілля.

"Державний резерв вугілля буде наповнюватись за рахунок закупівлі вугільної продукції, в т.ч. зі Стабілізаційного фонду, в т.ч. включаючи кредитування, але за будь-яких обставин, ми зобов’язані сьогодні забезпечити стабільну роботу вугільних підприємств і виплату як всіх видатків розвитку по вугільним підприємствам, так і заробітної плати працівникам цієї галузі", - зазначила вона.

Вона наголосила, що з 1 січня цього року в Україні не реалізовано близько 20% вугілля. "Треба зробити все, щоб зрозуміти як країні купувати вугілля, як виплачувати зарплату шахтарям, як зробити так, щоб галузь функціонувала розвиваючись, а не руйнуючись", - зазначила вона.

Тимошенко повідомила, що обсяг гірничо-металургійного виробництва скоротився приблизно на 40% і у зв’язку з цим, на шахтах накопичився великий обсяг вугілля.

Читайте також:

Світовий банк вважає український прогноз ВВП оптимістичним

S&P: економіка України обвалиться на 12%, але швидко оживе

Тігіпко готовий застосовувати свій досвід в уряді Тимошенко

СБУ не вважає Тимошенко зрадницею України
 

ВідеоТимошенко про антикризову політику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: