Тимошенко покаялася за тиск на ЗМІ і обіцяє виправитися

Юлія Тимошенко визначала тиск зі свого боку на ЗМІ під час її прем'єрства, але уточнила, що таких дій як нинішня влада робить щодо ЗМІ, вона собі не дозволяла.

Лідер БЮТ, екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко визнала, що під час її роботи головою уряду були випадки тиску на ЗМІ з боку її команди. Про це вона заявила в ефірі телеканалу ТВi.

"Не виключаю, що були окремі речі, які не треба в майбутньому допускати", - сказала Тимошенко.

Як приклад такого "тиску" екс-прем'єр назвала випадок з відео-роликом, який в народі стали називати "Пропало все". "Коли несподівано в прямий ефір мене пустили, коли зникла частина тексту, який я повинна була оголосити країні. Я думаю, що тоді ми просили, щоб це не поширювалося", - сказала екс-прем'єр, додавши, що це було помилкою: "У майбутньому, коли наша команда знову зможе будувати країну з позиції влади, я переконана, що подібного нічого не буде".

Разом з тим, за словами екс-глави уряду, раніше діяльність опозиції висвітлювали більш вільно, ніж сьогодні. "Зустріч профільних комітетів з Послами, де люди доповідали про те, що стався скандал з RosUkrEnergo і країна втрачає 5,4 млрд доларів, не показав жоден канал телебачення", - сказала лідер БЮТ.

Крім того, за її словами, ні в одного українського телеканалу під час її роботи головою уряд не відбирали частоти, як це трапилося з ТВі і "5 каналом".

Читайте також:

Тимошенко розповіла про перемоги опозиції

Тимошенко проситиме МВФ не давати грошей Януковичу

Тимошенко все ще вірить, що мала стати президентом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: