Тимошенко "покірливо" попросила суд звільнити її з-під арешту

Екс-прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко та її захист у 13-й раз попросили суд змінити запобіжний захід з арешту на будь-який інший, не пов'язаний з триманням під вартою.

Екс-прем'єр Юлія Тимошенко в тринадцяте, але на цей раз "покірливо", попросила суд звільнити її з-під арешту.

Відповідне клопотання на засіданні в понеділок заявив адвокат Тимошенко Олександр Плахотнюк.

"Я вважаю, що спочатку треба довести необхідність утримання під вартою, воно якраз і заважає розгляду справи, зокрема, захист ... прошу суд змінити запобіжний захід", - сказав Плахотнюк.

Він наголосив, що скасування арешту дозволить провести медичне обстеження Тимошенко, а також належним чином підготуватися до судових засідань.

Виступаючи на підтримку цього клопотання, Тимошенко в черговий раз заявила про безпідставність звинувачень на її адресу, висловивши переконання в тому, що в суді "право не грає ніякої ролі".

"Все ж хочу підтримати клопотання та покірливо попросити припинити мене мучити", - сказала Тимошенко, звертаючись до судді Печерського райсуду Києва Родіона Кірєєва, головуючого у газовій справі.

Плахотнюк також попросив врахувати прохання екс-прем'єра та її захисту встановити більш щадний графік розгляду газового справи і зробити перерву в засіданні хоча б на один день.

Нагадаємо, раніше Печерський райсуд Києва водиннадцяте відмовився звільнити екс-прем'єра Юлію Тимошенко з-під варти. Таким чином, 20-ту річницю Незалежності України Тимошенко зустріла у Лук'янівському СІЗО. 26 серпня суд вдванадцяте відмовив Тимошенко у проханні про звільнення.

Нагадаємо, Тимошенко звинувачується у перевищенні службових повноважень під час підписання в 2009 році контрактів між Україною і Росією на постачання і транзит газу. Стаття, яку їй інкримінують, передбачає до 10 років позбавлення волі.

Читайте також:

Соціологи відзначили зростання підтримки Тимошенко

Тимошенко заявила, що її невідома хвороба прогресує

У БЮТ підозрюють, що Тимошенко труять щурячою отрутою

Ющенко хотів взяти Тимошенко на поруки, але передумав

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: