Тимошенко поклала квіти до пам’ятника Невідомому солдату

Тимошенко побажала ветеранам, присутнім на церемонії покладання квітів, щастя, здоров`я і добробуту. ”Мир, який ви відвоювали, - це головне, що ви подарували нам", - сказала вона.

У день 65-річчя Великої Перемоги 9 травня лідер об’єднаної демократичної опозиції Юлія Тимошенко вшанувала пам`ять загиблих у Великій Вітчизняній війні.

Як повідомляє офіційний сайт Тимошенко, лідер опозиції поклала букет червоних троянд, перев’язаних Георгіївською стрічкою, до стели Невідомому солдату і Вічного вогню у столичному меморіальному комплексі ”Парк Вічної Слави” та вклонилася пам`яті тих, хто віддав своє життя за наше мирне майбутнє.

Тимошенко побажала ветеранам, присутнім на церемонії покладання квітів, щастя, здоров`я і добробуту. ”Мир, який ви відвоювали, - це головне, що ви подарували нам. Дякую і низько вклоняюся вам за те, що ви дозволили прийдешнім поколінням жити у мирному суспільстві”, - сказала вона, звертаючись до ветеранів.

Лідер опозиції також поклала квіти до нового пам’ятника маршалу авіації, тричі Герою Радянського Союзу Івану Кожедубу, що його сьогодні було відкрито у парку Слави.

Юлія Тимошенко привітала український народ з 65-річчям Перемоги у Великій Вітчизняній війні.

У привітанні зазначається: “Це свято – наша гордість і наш біль, це сльози радості завойованої свободи і сум за полеглими товаришами, сум за опаленою лихоліттям молодістю”.

Звертаючись до ветеранів війни Тимошенко підкреслила: “скільки б років не віддаляло нас від того дня, ми будемо завжди вдячні вам за збереження життя людства. Пам`ять про ваш подвиг ніколи не згасне у серцях поколінь. Бо ваш подвиг не має терміну давності. 65 років, 25 тисяч діб безперестанно болять ваші серця за втраченими товаришами юності, тими, хто пройшов з вами бойовими шляхами, хто ділив з вами останню порцію тютюну і хто, не замислюючись, віддавав своє життя за бойового друга чи подругу. Пом’янемо їх сьогодні… Ніхто не забутий – ніщо не забуто. Є слова, які за жодних обставин ніколи не будуть банальними та затертими”.

Тимошенко подякувала ветеранам за мудрість, досвід і терпіння, за те, що протягом всіх цих років ви не втрачали віру в життя, віру в доброту, не втрачали надію.

Читайте також:

Тимошенко почала збір підписів для імпічменту Януковича

Україна святкує 65-річчя Перемоги

У Києві розпочався парад військ з нагоди 65-ї річниці Перемоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: