Тимошенко поклялася не визнавати незалежність Абхазії та Південної Осетії

Глава уряду запевнила, що для України це святе питання, тому що постійно хтось зазіхає на територію України.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко виступає проти визнання незалежності Абхазії й Південної Осетії (Грузія). Про це вона сказала в прямому ефірі одного з українських телеканалів.

"Ми ніколи не визнаємо ось ці всі речі, які йшли на поділ території Грузії, і ми будемо визнавати тільки Грузію як територіально-цілісну державу", - запевнила глава уряду.

"Взагалі, це для нас святе питання, тому що ви знаєте, що й до України, скажімо так, ставлення неадекватне й постійно хтось зазіхає на наші території", - сказала вона.

При цьому вона підкреслила, що для неї стратегічною лінією є цілісність і Грузії, і Молдови.

Як відомо, у серпні 2008 року на Кавказі відбувся збройний конфлікт, після якого Росія офіційно визнала незалежність Абхазії і Південної Осетії. Більшість країн світу не підтримують це рішення і вважають ці регіони частиною Грузії. Шляхом Росії поки що пішли лише Венесуела і Нікарагуа та терористичне угрупування "Хамас".

Нагадаємо, Партія регіонів пообіцяла Росії, що після січневих президентських виборів Україна визнає незалежність Південної Осетії і Абхазії.

Зокрема, регіонал Анатолій Толстоухов, виступаючи в російській Держдумі, заявив, що "дуже приємно чути, коли такі країни, як Венесуела, визнають незалежність Південної Осетії і Абхазії, але більш важливим є те, щоб цей процес проходив на пострадянському просторі".

Читайте також:

Україна не повинна визнавати Абхазію та Південну Осетію

Партія регіонів пообіцяла Кремлю визнати Абхазію й Південну Осетію

МЗС радить українцям триматись подалі від Абхазії й Південної Осетії

УНА-УНСО вшанувала своїх загиблих у війні в Грузії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: