Тимошенко полаялася з губернаторами через епідемію грипу

Губернатори двох областей України звинуватили Тимошенко у нагнітанні грипозної паніки в державі.

Голови Полтавської та Херсонської обласних державних адміністрацій Валерій Асадчев і Борис Силенков звинуватили прем'єра Юлію Тимошенко в тому, що вона нагнітає паніку, проводячи селекторні наради з приводу епідемії грипу в Україні.

Про це вони сказали самій Тимошенко під час селекторної наради у середу, 4 листопада. "Те, що ми проводимо цей селектор, - це тільки нагнітає ситуацію. Ми цю інфекцію розносимо по всій країні. Юлія Володимирівна, ми не лікарі, тому хай лікуванням займаються лікарі, а не політики", - сказав полтавський губернатор Асадчев.

У відповідь на це Тимошенко сказала: "Пан Асадчев очолює штаб кандидата в президенти Ющенка і одержав завдання розвалювати роботу. Це я розумію і віддаю собі повний звіт у тому що відбувається. Припиніть, будь ласка, розвалювати державу".

Коли губернатор Херсонської області Силенков приступив до доповіді про ситуацію з розповсюдженням грипу у своєму регіоні, він почав зі слів: "Ви добре знаєте, що ситуація в області керована і стабільна. Доповідь закінчена. Я теж очолюю штаб Віктора Ющенка".

Нагадаємо, у понеділок, 2 листопада, Юлія Тимошенко зірвалася на крик на наразі з виробниками ліків від грипу та ГВРЗ.

Таким чином вона відреагувала на неефективний, за її оцінкою, контроль над цінами на ліки від вірусних захворювань та ситуацією, що склалася в київських аптеках.

Читайте також:

Тимошенко влаштувала скандал виробникам ліків від грипу

Уряд готовий оголосити карантин ще в десяти областях України

У Києві перевищено епідемічний поріг захворюваності на грип

ВідеоТимошенко полаялася з губернаторами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: