Тимошенко помолилася в японському храмі за подолання кризи

Український прем'єр розраховує отримати в обличчі Японії могутнього партнера для України та її економіки.

Прем’єр-міністр повідомила, що після прибуття до Японії вона одразу відвідала Синтоїстський храм Мейдзі Дзінгу і помолилася за те, щоб країни якомога швидше подолали кризу, і щоб подальша співпраця була плідною.

У рамках візиту планується підписати угоди, що покращать співпрацю країн. Так Тимошенко заявила, що Україна сподівається, що Японія стане могутнім партнером в стратегічній комплексній модернізації, зокрема, сфер енергетики, сільського господарства, комунальної сфери, будівництва.

Українська сторона також висловила зацікавленість в участі японського бізнесу у вдосконаленні технологічних процесів переробки сміття, модернізації українських ТЕС, оптимізації технологічних процесів в портах.

На зустрічі йшлося також про проблеми будівництва моста в Миколаєві, фінансування якого здійснює і Японія.

Україна з свого боку висловила готовність експортувати до Японії продукцію сільського господарства, зокрема зерно і м'ясо.

Після завершення робочого ланча Тимошенко взяла участь в церемонії підписання Меморандуму між Державним експортно-імпортним банком України і компанією "Нексі".

Японська сторона у свою чергу також висловила сподівання, що діалог між українською урядовою делегацією та керівниками провідних японських корпорацій дасть новий імпульс для поглиблення співпраці між країнами.

Як повідомлялося, головною метою поїздки прем’єра до Японії є намір запропонувала японським корпораціям прийняти участь у модернізації української ГТС.

Нагадаємо, Україна та ЄС підписали спільну декларацію за підсумками конференції з модернізації української газотранспортної системи 23 березня в Брюсселі. Згідно з нею Україна зобов’язалася створити прозорий газовий ринок та завершити реформи газової галузі до кінця 2011 року.

Читайте також:

Тимошенко вмовляла японців вкласти гроші в українську ГТС

Тимошенко готова їхати до Москви миритися з Путіним

Тимошенко порівняла угоду по ГТС з перемогою "Шахтаря" над ЦСКА

Тимошенко поїхала до Японії говорити про українську трубу

ВідеоТимошенко в Японії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: