Тимошенко: влада Януковича - це шлунково-кишковий тракт

Тимошенко наголосила, що більше не критикуватиме владу, яка асоціюється у неї з шлунково-кишковим трактом.

Лідер опозиції Юлія Тимошенко заявила, що українська влада асоціюється у неї з шлунково-кишковим трактом і вона її більше не критикуватиме.

"Коли шлунково-кишковий тракт діє, він залишає після себе якісь наслідки", - сказала вона в ефірі одного з телеканалів, відповідаючи на запитання про діяльність опозиції як альтернативи владі.

Тимошенко запитали, яку функцію виконує опозиція сьогодні, на що вона відповіла: функція опозиції - думати про майбутнє. 

Вона наголосила, що не сидить склавши рук, однак критикувати Януковича більше не буде. "Немає ніякого сенсу більше критикувати владу, а треба думати про майбутнє", - сказала опозиціонерка.

"Якщо ми говоримо, що влада - це серце країни – ми згадуємо цінності Ганді, а коли говоримо про інтелект країни, то згадуємо Маргарет Тетчер... А з яким типом політики асоціюється наша влада? Вони їдять, і їм потрібні руки, щоб взяти їжу. Упакувати і покласти в холодильник", - зазначила Тимошенко.

Також лідер БЮТ заявила, що нинішня влада скасувала всі закони про опозицію і її права.

"Наша політична команда подала альтернативний Бюджетний кодекс, Податковий кодекс, закон про спрощену систему оподаткування, закон про вибори", - перерахувала Тимошенко докази діяльності опозиції.

"Ми виконуємо альтернативну функцію. Наше завдання – максимально концентрувати сили опозиції і суспільні сили, щоб влада рахувалася із суспільством", - сказала вона.

Також Тимошенко зазначила, що вона не бачить, в чому допомагати Януковичу, оскільки головною реформою влади є набір повноважень президента.

"Немає мети, немає результатів. А є повний економічний розвал", - резюмувала екс-прем'єр.

Нагадаємо, екс-прем’єр-міністра Юлію Тимошенко звинуватили у зловживанні державними коштами на півмільярда доларів, посилаючись на "міжнародних аудиторів".

У міжнародній антикорупційній організації Transparency International заявили: такий "аудит" дискредитує боротьбу з корупцією.

Читайте також:

Міжнародні експерти вважають аудит уряду Тимошенко "полюванням на відьом"

Американські аудитори знайшли шахрайство в уряді Тимошенко

Україна подала другий позов в рамках розслідування діяльності уряду Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: