Тимошенко пообіцяла власноруч розклеювати агітацію за Януковича

Тимошенко обіцяє розклеювати агітаційні матеріали за Януковича, якщо той відновить програму "Сільська медицина" і закупить ще 10 тис. машин "швидкої" для села.

Лідер партії "Батьківщина", екс-прем'єр Юлія Тимошенко пообіцяла, що агітуватиме за президента Януковича, якщо той продовжить программу "Сільська медецина" і закупить ще 10 тис. машин "швидкої" для села.

"Мені докоряють, що коли ми ті машини віддавали, на них було написано "Програма уряду Юлії Тимошенко для сільської медицини". Я хочу публічно пообіцяти президенту Януковичу, якщо вони приймуть закон (про перерозподіл бюджетних видатків для продовження програми "Сільська медицина" - ред) і закуплять ще 10 тис. машин для села, ми за рахунок грошей партії "Батьківщина" на кожній машини напишемо: "Програма уряду Януковича для сільської медицини". Я власноручно буду ці наклейки розклеювати", - пообіцяла Тимошенко.

Проте екс-прем'єр також порадила розмістити написи "Програма уряду Януковича" на президентському вертольоті, який закуповується за 17 млн. євро, а також на кожній платіжці громадян з оплати житлово-комунальних послуг.

"Те, що одну з найкращих програм, яку зробив наш уряд в кризу, таким чином принижують, дискредитують, говорить про моральний стан цієї влади. Я думаю, було би дуже правильно, якщо б Віктор Федорович на кожній платіжці по газу, в яких людям виставили непосильні рахунки, також написав "Програма уряду Януковича". Їм теж є чим "пишатися", - наголосила Тимошенко.

Вона також додала, що вважає безпідставними звинувачення на свою адресу у завищенні цін при закупівлі автомобілів "Опель-комбо" для сільської медицини та використанні службового становища під час проведення президентської виборчої кампанії 2009-2010 років.

"Наш уряд прийняв рішення, що терміново, невідкладно, буквально в надзвичайному режимі потрібно села, які віддалені від лікувальних закладів, забезпечити транспортом. Я хочу підкреслити, що саме транспортом, який довозить лікаря, фельдшера безпосередньо до хворого. Мова не йшла про швидкі допомоги", - сказала Тимошенко.

Вона зауважила, що автомобілі "Опель-комбо" придбавалися, як спеціальні транспортні засоби, а не як карети швидкої допомоги.

Нагадаємо, Генпрокуратура висунула проти Тимошенко обвинувачення за статтею "перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки". Екс-прем'єра звинувачують у нецільовому використанні 180 і 200 млн євро, отриманих Україною від продажу квот на викиди парникових газів в рамках Кіотського протоколу.

За рішенням правоохоронних органів, Тимошенко перебуває на підписці про невиїзд. Водночас вона отримала два запрошення відвідати Бельгію на початку лютого цього року.

Читайте також:

Генпрокурор заявив, що поновив справу проти Тимошенко на її ж прохання

Тимошенко: Янукович не дочекається, щоб я втекла з країни

Тимошенко запевнила, що підписка про невиїзд не зірве її планів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: