Тимошенко пообіцяла після виборів долар по 6 гривень

Прем'єр пообіцяла, що як тільки після виборів зміниться керівництво НБУ, курс гривні укріпиться до 6 грн за долар.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко переконана, що після зміни керівництва Національного банку України курс гривні буде становити близько 6 грн/дол.

"Якщо поміняти керівництво НБУ, повністю зачистити тих людей, хто приймав участь в цих операціях, ми зможемо гривну майже поставити на місце, вона не буде 5 (грн за дол.), але може бути в районі 6 грн... Але після виборів ми зможемо це зробити за лічені місяці", - наголосила Тимошенко. Також вона підкреслила, що гривня знецінилась на 67%.

Нагадаємо, на сьогоднішній день на готівковому ринку банки купують американську валюту по 7,9-8,02 грн/долл., а продають по 8,014- 8,05 грн/дол. За результатами торгів на міжбанківському валютному ринку у понеділок курс долара склав 7,9795-7,9870 грн/дол.

Раніше Тимошенко вже заявляла неодноразово про необхідність відставки голови НБУ Володимира Стельмаха.

На початку  року Кабмін звернувся до президента  з пропозицією внести подання про звільнення Стельмаха. В кінці 2008 року недовіру голові НБУ висловлювала також Верховна рада, але той залишився на цій посаді.

4 грудня ВР відмовилася направити президентові України Віктору Ющенку депутатський запит з пропозицією внести на розгляд парламенту подання на звільнення Володимира Стельмаха з посади голови Національного банку України.

Відзначимо, 5-річний термін повноважень Стельмаха на посту голови НБУ закінчується 16 грудня цього року. 

Читайте також:

Експерт: до кінця року курс долара залишиться стабільним

Банкір: наступного року долар має коштувати 8 гривень

НБУ: падіння української економіки припиниться через місяць

Тимошенко обіцяє звільнити Стельмаха після виборів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: