Тимошенко пообіцяла після виборів долар по 6 грн

Юлія Тимошенко пообіцяла стабілізувати курс гривні, українська валюта повинна коштувати 6 - 6,5 грн за долар.

Кандидат на посаду президента, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що після президентських виборів курс гривні буде стабілізовано і повернуто до рівня 6-6,5 грн. за долар, що дасть можливість зберегти та підтримати малий і середній бізнес в Україні.

Про це Тимошенко заявила під час телемосту з містами Дніпропетровщини.

”Реальний курс, який дасть стабільне відчуття для українських родин і бізнесу, має становити 6-6,5 гривень за долар”, - зазначила глава уряду.

Тимошенко також повідомила, що має намір докорінно змінити грошово-кредитку політику в Україні.

За її словами, кредитні ставки для підприємців мають відповідати світовій практиці і надаватися не лише під заставу майна, але й через систему страхування.

Для цього, підкреслила прем`єр-міністр, в Україні буде створено державний банк розвитку, через який буде кредитуватися малий і середній приватний бізнес.

”Маю намір зробити роботу малого і середнього бізнесу в Україні спокійною, надійною і, найголовніше, – добре прокредитованою”, - заявила Тимошенко.

Нагадаємо, що раніше Тимошенко вже говорила, що 6,50 грн за долар є реальною вартістю гривні. "Вся економічна і фінансова система говорить про те, що гривня сьогодні не може коштувати дешевше, ніж 6 з копійками гривень за долар. І це буде зроблено через 2-3 місяці після виборів, оскільки курс 8 - це ще одна технологія, щоб люди стали бідними", - наголосила глава уряду.

Читайте також:

Тимошенко: бази відпочинку під Києвом заповнені бойовиками

Тимошенко запевняє, що не вимагала від Тігіпка публічної підтримки

Тимошенко подарували сертифікат з голосами виборців

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: