Тимошенко пообіцяла покарати аптекарів-спекулянтів

Глава уряду звернулася до Генпрокуратури з проханням притягати до відповідальності власників аптек, які наживаються на людській біді

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко просить Генеральну прокуратуру притягти до кримінальної відповідальності власників аптек, які завищують ціни на ліки в період епідемії. Про це вона заявила у Верховній раді, виступаючи з доповіддю щодо ситуації з епідемією грипу.

Тимошенко наголосила, що практично всі аптеки на сьогоднішній день є приватними, і незначна частина з них знаходиться в комунальній власності. Таку політику прем'єр-міністр назвала неправильною.

"У держави немає сьогодні могутньої інтервенційної мережі аптек, в яких можна було б продавати ліки, які купуються централізовано, і гарантувати, що на ці ліки не будуть встановлені ціни у два, у три рази вище. І саме тому, скориставшись панічними настроями, які з'явилися в суспільстві, саме тому, що люди почали купувати препарати не тільки для хворих, але і про запас, і оскільки за два-три дні був проданий піврічний запас у всіх аптеках медичних препаратів, природно, виник дефіцит медичних препаратів у аптеках. Крім того, мародерство почали самі власники аптечних мереж і деякі виробники медичних препаратів", - сказала Тимошенко.

Прем'єр підкреслила, що це питання не тільки до уряду, але й до всіх силових структур. "Я звернулася до Генеральної прокуратури з проханням почати масштабні перевірки аптек, аптечних складів і притягати до кримінальної відповідальності тих власників і менеджерів, які сьогодні наживаються на людській біді", - сказала вона.

Тимошенко підкреслила, що, крім цього, до таких перевірок залучені сьогодні податкова адміністрація, Міністерство внутрішніх справ, Державна інспекція з контролю за цінами і Державна інспекція з контролю за якістю лікарських засобів. "І можу сказати, що два-три дні - і всі кримінальні справи, які може порушити Міністерство внутрішніх справ, будуть порушені. Справи, які може порушити податкова, будуть порушені. І ті, хто є сьогодні злочинцями, обов'язково притягатимуть до кримінальної відповідальності. Того ж я чекаю і від Генеральної прокуратури, якій тільки листи можу писати й розраховувати на позитивну відповідь", - сказала прем'єр.

Читайте також:

У Запоріжжі марлеві пов'язки шиють психічно хворі

Тимошенко: епідемія грипу в Україні пішла на спад

Тимошенко заспокоїла: Україна вже півроку готова до епідемії грипу

Вакцинація від свинячого грипу почнеться в Україні за два місяці

ВідеоТимошенко пообіцяла покарати аптекарів-спекулянтів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: