Тимошенко пообіцяла покарати "мафію" Януковича після виборів

Прем'єр звинуватила партію Януковича у пограбуванні України та пообіцяла покарати всіх винних у цьому злочині після виборів.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що Контрольно-ревізійне управління під час проведення перевірок діяльності міністерств та відомств до 1 січня 2008 року склало 6 тисяч 597 актів за фактами корупційних дій.

Про це вона сказала на засіданні уряду. Прем'єр підкреслила, що всі ці порушення належать до того періоду, коли при владі в Україні була Партія регіонів.

"Сьогодні за результатами цієї перевірки зі складених 6 тисяч 597 актів порушено всього 769 кримінальних справ, при цьому більшість з них навіть близько не доведено до суду", - обурилася Тимошенко.

За її словами, КРУ 931 акт спрямувало до Міністерства внутрішніх справ, 633 – до Служби безпеки України, 19 – до Державної податкової адміністрації і 5 тисяч 14 – до Генеральної прокуратури України.

"Це все – до 1 січня 2008 року, коли країну ця безпрецедентна мафія Партії регіонів грабувала потужно по всіх напрямках. На які міністерства не подивишся, на який напрямок розпорядження державними ресурсами або надрами – грабунок йшов масштабний, але поки що притягнути їх до відповідальності уряд не має ні можливості, ні повноважень. Я думаю, що після виборів президента ми досить суттєво і ретельно повернемося до цієї справи", - пообіцяла Тимошенко.

Нагадаємо, раніше прем'єр вже називала своїх опонентів із Партії регіонів мафією. Зокрема, так вона відреагувала на відмову ПР ухвалити зміни до бюджетного кодексу.

Крім того, прем'єр заявляла, що на січневих президентських виборах олігархи готують реванш, якого український народ не має допустити.

Читайте також:

Тимошенко: Партія регіонів була й залишається мафією

Тимошенко: олігархи готують на січень масштабний реванш

Янукович закликав суперників не вважати його ворогом

 

ВідеоТимошенко пообіцяла покарати "мафію" Януковича

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: