Тимошенко пообіцяла провести "зняття шкіри" з міністрів привселюдно

Тимошенко вимагає негайно скоротити або повністю погасити борги по зарплаті у держсекторі. Прем'єр дала міністрам часу до 15 квітня.

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко доручила міністрам істотно скоротити або ліквідувати заборгованості із зарплат у державному секторі до 15 квітня.

Про це вона повідомила на прес-конференції в Кабміні, коментуючи сьогоднішнє рішення про винесення попереджень міністру оборони Юрію Єханурову, міністру регіонального розвитку і будівництва Василю Куйбіді і голові Держкомводогоспу Василю Сташуку за збільшення заборгованості із виплати зарплат на підвідомчих підприємствах.

"Сьогодні ми шкіру не спускали на засіданні уряду, але всі, хто не погасить таку заборгованість або не скоротить її до того, як буде підбито остаточні підсумки, - це до 15 квітня, безумовно, привселюдно всю шкіру буде знято. Це не жарт, тому що міністри зобов`язані хоча б це питання вирішити надійно - заборгованість із заробітної плати має бути або істотно скорочена або взагалі ліквідована щодо державних підприємств", - сказала Тимошенко.

На її думку, на підприємствах, підвідомчих Міністерству оборони, не було жодних підстав для збільшення заборгованості із виплати зарплат. "У Міністерстві внутрішніх справ заборгованість скоротилася, у прикордонників її зовсім немає. Чому зовсім скоротилася і зведена до нуля заборгованість в МНС, а Міністерство оборони наростило таку заборгованість. Це неприпустимо", - вважає вона.

Нагадаємо, міністр праці та соціальної політики Людмила Денисова повідомила, що загальна заборгованість із виплати зарплат на економічно активних підприємствах всіх форм власності на кінець березня становила 812 млн. грн., зокрема на підприємствах державної власності - 166 млн. грн.

"Якщо заборгованість із зарплати на державних підприємствах збережеться, прем`єр-міністр вживе заходів щодо притягання керівників центральних органів виконавчої влади до дисциплінарної відповідальності", - додала вона.

Раніше прем’єр вже заявляла, що "не буде грати" з міністрами. "Перше, що я робитиму, якщо не розрахувалися із заробітної плати – все міністерство буде позбавлено заробітної плати. Якщо це не допоможе, наступним буде подання на міністра до Верховної ради на звільнення з посади", - заявила Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко почала "спускати з міністрів шкуру"

Борги із зарплат в Україні зменшилися на чверть

Бізнесмени рятуються від кредитів банкрутствами

Опозиція прогнозує затримки зарплат київських бюджетників

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: