Тимошенко зібралася об'єднати Європу

У своєму зверненні з нагоди 20-ї річниці падіння берлінської стіни прем'єр назвала священним завданням України завершити об'єднання Європи.

Прем’єр-міністр Юлія Тимошенко вважає, що Україна має “священне завдання об’єднання Європи”.

Про це вона сказала в заяві з нагоди 20-ї річниці падіння Берлінської стіни. “Ця подія, без перебільшення, стала явищем світового масштабу. Падіння Берлінського муру миттєво прискорило зворотній відлік процесів демократизації в Європі, які, зрештою, завершились розпадом системи міжнародних відносин, заснованої на глобальному протистоянні. Держави Центральної та Східної Європи отримали шанс на повноцінне демократичне існування. Обираючи свій шлях розвитку, кожна з них відтепер мала на меті досягнення спільних демократичних європейських цінностей та стандартів”, - заявила глава українського уряду.

Вона назвала падіння берлінської стіни символічним і для України. “Демократичні процеси, які на той час активно відбувалися в суверенній Україні, отримали колосальних обертів. Менше ніж за два роки наша держава проголосила свою незалежність”, - відзначила Тимошенко.

“Разом з народами Європи та світу ми святкуємо цю непересічну подію. Але сьогодні недостатньо просто відзначити та згадати ті драматичні часи. Ми повинні зосередити нашу увагу на незавершених аспектах нашого звільнення. Нашою першочерговою турботою, як завжди, повинно бути піклування про наші родини та майбутнє. Але такий образ мислення повинен мати тверду основу", - також наголосила прем'єр.

"Уроки минулого вимагають Об’єднаної Європи, а справжня європейська єдність тільки формується. Ми повинні довести до кінця священне завдання об’єднання Європи, адже лише завдяки цій єдності ми зможемо назавжди позбутися тоталітаризму”, - додала Тимошенко.

Вона підкреслила, що “Європейський континент більше ніколи не буде розділений жодним муром – кам’яним, залізним чи паперовим”.

Нагадаємо, у понеділок, 9 листопада, Німеччина відсвяткувала 20-ту річницю падіння Берлінської стіни.

Головні урочистості з цього приводу відбулися в німецькій столиці Берліні.

Читайте також:

Тимошенко визнали найпопулярнішим іноземцем у Росії

Тимошенко: епідемія грипу прийшла до України з Європи

СП звинуватив Тимошенко в політичних доносах на користь Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: