Тимошенко пообіцяла вантажоперевізникам мінімальні тарифи

Прем'єр зустрілася з представниками перевізників, які проводять безстроковий страйк у Києві, і пообіцяла прийняти рішення 25 лютого.

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко пообіцяла вантажоперевізникам ввести мінімальний тариф на перевезення. Про це вона заявила на зустрічі з представниками асоціацій вантажоперевізників у Кабміні.

"Ми дійшли до того, що необхідно вводити мінімальний тариф на перевезення вантажів. Ми затверджуємо це у якості антикризових заходів і подивимося, як це буде працювати у реальному житті", - повідомила прем’єр.

Вона зазначила, що таке рішення приймається, "оскільки сьогодні відбувається радикальний демпінг, а, як відомо, в інших країнах існують спеціальні системи захисту від демпінгу. Бо демпінг – це єдине, що руйнує економіку повністю і її відновити неможливо. Зараз, як ми бачимо, у системі перевезень почався системний демпінг, що призводить до руйнації. Тому нам треба попрацювати над цим", – заявила вона.

Прем’єр повідомила, що 25 лютого на засіданні уряду будуть прийняті необхідні постанови, які вирішать проблеми перевізників. Також буде підготовлений відповідний законопроект, який буде внесений до Верховної ради на наступному пленарному тижні з метою його першочергового розгляду і прийняття.

Як повідомлялося, представники асоціацій і об`єднань вантажних автомобільних перевізників областей України оголосили про проведення з 18 лютого безстрокового всеукраїнського страйку. Однією з основних їх вимог є введення мінімального тарифу на перевезення, оскільки ряд перевізників вантажів почав суттєво занижувати тарифи, що поставило основну масу перевізників на межу рентабельності.

Читайте також:

ДАІ перешкоджає проведенню страйку вантажоперевізників у Києві

Перевізники погрожують заблокувати Київ

Тимошенко готова страйкувати під Нацбанком

ВідеоТимошенко пообіцяла водіям мінімальні тарифи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: