Тимошенко пообіцяла вчасно розраховуватися з "Газпромом"

Уряд сьогодні затвердить фінплан "Нафтогазу" на 2009 рік і всі документи для продовження співпраці з МВФ.

НАК "Нафтогаз України" повністю розрахувалась за лютий 2009 р. перед "Газпромом" за спожитий газ. Про це в ході засідання Кабміну заявила прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко.

"Ми всі спостерігали за тим, як нагнітались пристрасті навколо цього, як розповідали, що "Нафтогаз" не здатен розрахуватися, що немає грошей, все це були банальні політичні провокації. "Нафтогаз" працює успішно, розраховується вчасно і це говорить про те, що НАК може нормально функціонувати", - зазначила вона.

Тимошенко наголосила, що "Нафтогаз" і в подальшому буде вчасно розраховуватись перед "Газпромом" за спожитий газ.

Тимошенко також зазначила, що сьогодні на засіданні уряд затвердить фінплан "Нафтогазу" на 2009 рік.

"Сьогодні ми представимо до уваги уряду повністю збалансований фінансовий план НАК на 2009 р. Нами були проаналізовані всі ресурси "Нафтогазу", можливості, знайдені всі шляхи оздоровлення компанії і сьогодні, якщо уряд погодиться з планом, то сьогодні ми його затвердимо", - сказала вона.

Окрім того, прем’єр-міністр заявила, що сьогодні уряд затвердить всі документи для продовження співпраці з МВФ.

"Сьогодні на засіданні уряду присутні представники МВФ і для того, щоб ми консолідували свої позиції, на засідання запрошений постійний представник МВФ в Україні Макс Ал'єр. Сьогодні ми проведемо дискусію і приймемо всі необхідні документи, що дадуть можливість продовжити співпрацю з МВФ, відкоригувати і затвердити програму дій МВФ з Україною", - повідомила вона.

Вона також нагадала, що перед цим українська влада погодила відповідний лист до МВФ.

Прем’єр наголосила, що сьогодні на засіданні Кабінету міністрів будуть заслухані заходи кожного міністерства, які спрямовані на зменшення заборгованості з виплати заробітної плати на державних підприємствах.

Прем'єр наголосила, що ця заборгованість на приватних підприємствах не є в компетенції уряду, але Кабмін долучиться до роботи Генпрокуратури у цьому напрямку.

Читайте також:

Тимошенко офіційно попросила в Росії 5 млрд. Кремль вагається

Литвин не прийде до Ющенка на нараду щодо кредиту МВФ

БЮТ вимагає відставки Оніщука через газ RosUkrEnergo

Експерти: політики діють за схемою кризи дев'яностих

ВідеоТимошенко про "Нафтогаз"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: