Тимошенко пообіцяла встановити в Україні диктатуру

В разі перемоги на виборах Тимошенко обіцяє встановити в Україні диктатуру закону та порядку.

Прем`єр-міністр Юлія Тимошенко пообіцяла що в разі перемоги на президентських виборах вона встановить в Україні диктатуру закону.

"Абсолютно точно - якщо мені вдасться виграти в президентській кампанії - буде диктатура, але диктатура закону, того, чого сьогодні в Україні навіть близько немає, і правовий нігілізм цілком руйнує всі сфери і напрямки нашого життя. Тому саме таку диктатуру я абсолютно точно можу пообіцяти", - сказала глава уряду на засіданні клубу регіональних лідерів IX Львівського міжнародного економічного форуму.

Тимошенко, зокрема, пообіцяла навести порядок у всій вертикалі виконавчої влади. За словами прем`єра, це буде порядок, "за яким уже заскучала Україна".

"Більше порядку, менше хаосу і більше права - це я можу вам обіцяти", - сказала Тимошенко.

Разом з тим вона підкреслила, що система влади буде збалансованою, і опозиція матиме достатньо прав. "Я вже третій рік намагаюся дати великі права опозиції парламентській, а вона їх брати не хоче. Вважаю, що сильна виконавча влада має бути і працювати поряд із сильною парламентською опозицією, котра наділена повноваженнями та інструментами, і думаю, що ми обов`язково це зробимо", - додала Тимошенко.

Нагадаємо, раніше прем'єр спростувала звинувачення у цензурі, які їй адресували у зв'язку із судовою забороною всієї неправдивої реклами про неї. Тимошенко пообіцяла, що в Україні ніколи не буде цензури.

У той же час, опоненти прем'єра, зокрема президент Віктор Ющенко, неодноразово звинувачували її у намірі порушити принципи демократії в країні.

Читайте також:

Прем’єр клянеться, що не допустить цензури

Ющенко звинуватив Тимошенко у власних гріхах

Тимошенко рекламує тирсу

Тимошенко заборонила робити щеплення і лікувати зуби в школах

ВідеоТимошенко пообіцяла встановити диктатуру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: