Тимошенко пообіцяла збільшити мінімальні зарплати на 20%

Для реалізації цієї ініціативи в бюджеті на 2010 рік передбачено більше 1 млрд грн.

Уряд має намір підняти мінімальну зарплату та прожитковий мінімум з 1 грудня 2009 року до 1 грудня 2010 року в середньому на 20%. Про це в ході засідання Національної трьохсторонньої соціально-економічної ради заявила прем’єр-міністр Юлія Тимошенко.

"Попри кризу і важкий стан в економіці ми будемо збільшувати соцстандарти… Вперше за багато років ми в бюджеті на 2010 рік закладаємо норму, яка передбачає з 1 грудня перехід на єдину тарифну сітку для всіх категорій працівників", - сказала вона.

За її словами, для реалізації цієї ініціативи в бюджеті на 2010 рік передбачено більше 1 млрд грн, і відповідно до цього, середньомісячна зарплата працівників бюджетної сфери зросте мінімум на 20%.

Тимошенко повідомила, що в проекті бюджету на 2010 рік передбачене виділення для таких категорій працівників як вчителі, працівники охорони здоров’я, працівники бібліотек, працівники клубів у селищах і селах, а також для пенсіонерів з пенсією менше 1 тис грн, доплату до зарплат і пенсій на 20% більше, ніж передбачено на даний момент.

За її словами, пенсіонерам з пенсією від 500 до 1 тис грн буде забезпечена доплата для купівлі медикаментів.

За словами Тимошенко, основним завданням державного бюджету України на 2010 рік є оздоровлення економіки і недопущення рецесії. "Підготовлений урядом проект держбюджету-2010 розрахований на те, що банківська система не зможе кредитувати економіку в необхідному обсязі. Тому реальний сектор економіки необхідно підтримати за рахунок бюджету", - відзначила прем'єр-міністр.

Читайте також:

Уряд Тимошенко пообіцяв вирішити проблеми російського бізнесу

НУ-НС підтримає Тимошенко на виборах

Ющенко пояснив Тимошенко, яким має бути бюджет-2010

Регіонали переплутали рекламу Тимошенко з рекламою віагри

ВідеоТимошенко про збільшення зарплат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: