Пинзеник не переніс "виклики" кризи

Юлія Тимошенко пообіцяла, що нового міністра фінансів буде призначено зовсім скоро.

Новий міністр фінансів буде призначений найближчим часом. Про це заявила прем’єр Юлія Тимошенко на брифінгу у четвер.

"Перш за все, хочу повідомити, що міністр фінансів не працює ще з минулого року. І він знаходився в лікарні, не працював за станом здоров'я", - заявила вона.

"Безумовно, виклики світової фінансової кризи не всі чиновники переносять, не всі можуть працювати в екстремальних умовах, не всі чиновники можуть адекватно реагувати на виклики. Тому найслабкіші залишають свої позиції і йдуть займатися іншими справами", - зазначила Тимошенко.

"Я можу сказати, що найближчим часом буде призначено нового міністра фінансів", - запевнила прем’єр.

Як відомо, у четвер на сайті Мінфіну з'явилась заява міністра про його відставку.

"У нинішніх умовах професійна позиція міністра фінансів стала заручником політики. Змінити цю ситуацію міністр фінансів не може. Як і не може відмовитися від своїх професійних підходів", - зазначає міністр фінансів у своїй заяві.

"У таких умовах моє подальше перебування на посаді міністра фінансів України не має сенсу. У зв’язку з цим я подав заяву до Верховної ради України про свою відставку", - заявив міністр.

Уряд сьогодні на засіданні не розглядав питання про відставку Віктора Пинзеника з посади міністра фінансів, повідомив міністр Кабінету міністрів України Петро Крупко.

Як стало відомо, із сайту міністерства фінансів України зникла заява Віктора Пинзеника про його намір подати у відставку з посади міністра фінансів України, яка "провисіла" там приблизно годину.


Читайте також:
Пинзеник подав у відставку
Коаліція не збирається звільняти Пинзеника
Тимошенко хоче співпрацювати з Ющенком і Януковичем

ВідеоТимошенко пообіцяла знайти заміну Пинзенику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: