Тимошенко попередила українців, що завтра "прийдуть за вами"

Тимошенко застерегла українців: якщо сьогодні прийшли за партією "Батьківщина", то завтра прийдуть за вами, а післязавтра - за вашими дітьми, і потім вам нікуди буде йти.

Лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко заявила, що сьогоднішній допит СБУ Олександра Турчинова свідчить про прагнення влади дестабілізувати опозиційну команду.

"Сьогодні його якраз на десяту годину потягнула Служба безпеки України на допит черговий для того, щоб зайвий раз намагатися дестабілізувати нашу команду і намагатися ще раз перевірити наших ключових з вами керівників партії - ламаються вони чи не ламаються", - заявила Тимошенко.

Екс-прем'єр запевнила, що представники її команди міцно стоять на засадах захисту інтересів України.

"У нас ті люди, які сьогодні стабільно і чітко вірять в Україну, вони не ламаються - ні у вас, ні серед команд інших областей, ні серед керівництва партії", - наголосила Тимошенко.

Разом з тим, вона закликала суспільство і ЗМІ не бути пасивними спостерігачами "знищення демократії в Україні партією влади і Президентом Віктором Януковичем".

"Ми просто розраховуємо на те, що за 10 років боротьби проти всіх авторитарних режимів в Україні у нас все ж є й чесні журналісти, і громадянське суспільство, яке здатне зрозуміти: якщо сьогодні прийшли за партією "Батьківщина", то завтра прийдуть за вами, а післязавтра - за вашими дітьми, і потім вам нікуди буде йти, і вам, можливо, не буде де статтю написати ", - заявила Тимошенко.

На її думку, сьогодні українців позбавляють основних демократичних прав.

"У України розпеченим залізом випалюють право народу на вибір, і навіть якщо ні одна людина в країні не буде підтримувати Партію регіонів, вони хочуть зробити наступні вимоги та умови, щоб люди не могли поміняти цю владу, навіть люто ненавидячи її", - наголосила вона.

Читайте також:

Черговий допит Турчинова в СБУ завершився безрезультатно

Проти підлеглих Тимошенко порушили ще одну кримінальну справу

Ще одному соратнику Тимошенко загрожує кримінальна справа

Тимошенко висунула вимоги Януковичу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: