Тимошенко попросила Генпрокуратуру закрити "абсурдну" справу проти неї

Лідер "Батьківщини" подала клопотання, в якому йдеться про необхідність закрити кримінальну справу у зв’язку з відсутністю складу злочину.

Екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко внесла на розгляд слідчих Генпрокуратури клопотання про необхідність закриття кримінальної справи, порушеної проти неї за обвинуваченням у нецільовому використанні бюджетних коштів.

Про це Тимошенко повідомила 18 січня після майже п’ятигодинного допиту в Генпрокуратурі.

"Слідчі прийняли це клопотання до розгляду. За законом у них є 3 дні для відповіді. І я буду сподіватися, що саме слідчі, які дуже добре розуміють всю абсурдність пред’явленого обвинувачення, цю справу закриють", - сказала Тимошенко.

За її словами, сьогодні під час допиту вона вимушена була пояснювати слідчим механізми виділення Пенсійному фонду позик із державного бюджету. "Майже 5 годин мене допитували по цій темі, де все очевидно, зрозуміло і ясно, де нема ніякого злочину. Просто 5 годин я проводила майстер-клас для працівників Генеральної прокуратури, як працює державний бюджет України, як працює єдиний казначейський рахунок, як даються позики Пенсійному фонду", - заявила Тимошенко.

"Мені здається, що, можливо, вже зараз вони нарешті зрозуміли, що дійсно пенсії виплачувалися за рахунок позичок державного бюджету, але це строго передбачено законом про державний бюджет, і ніякого відношення це не має до витрачання екологічних грошей Кіотського протоколу", - зазначила вона.

Лідер "Батьківщини" повідомила, що у клопотанні йдеться про необхідність закрити кримінальну справу у зв’язку з відсутністю як суб’єкта, так і події злочину.

Як відомо, 30 грудня 2010 року Генпрокуратура висунула Тимошенко остаточне обвинувачення у вчиненні злочину, передбаченого ч.3 ст.365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень, що спричинило тяжкі наслідки).

Раніше генпрокурор Віктор Пшонка заявляв, що Тимошенко обвинувачують у нецільовому використанні 180 і 200 млн євро, отриманих Україною від продажу квот на викиди парникових газів в рамках Кіотського протоколу.

Читайте також:

Тимошенко попросить ГПУ розслідувати запуск урядом "друкарського станка"

Німеччина вступилася за Тимошенко: її переслідування закриє шлях до ЄС

Тимошенко: Янукович не дочекається, щоб я втекла з країни

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: