Тимошенко попросила у ВООЗ вакцину від грипу

Прем'єр також звернулася до ВООЗ з проханням сприяти в проведенні роз'яснювальної кампанії про необхідність вакцинації.

Прем'єр-міністр Юлія Тимошенко звернулася до Всесвітньої організації охорони здоров'я з проханням сприяти в забезпеченні України вакциною для боротьби з епідемією грипу. Про це вона заявила сьогодні під час зустрічі з місією ВООЗ.

"В Україні є потреба в пандемічній вакцині. Я хочу, щоб ви допомогли забезпечити нею Україну", - сказала вона.

Прем'єр також звернулася до ВООЗ з проханням сприяти в проведенні в Україні інформаційно-роз'яснювальної кампанії про необхідність вакцинації. "На жаль, окремі негативні наслідки вакцинації, які мали місце, потім роздувалися піар-кампаніями. Це призвело до того, що населення негативно реагує на вакцинацію проти грипу та інших інфекційних захворювань", - сказала вона.

Тимошенко підкреслила, що вжиті урядом заходи по запобіганню розвитку епідемії грипу в Україні були своєчасними і актуальними. В результаті загальна кількість хворих за 9 місяців в порівнянні з піковим 2007 роком в поточному році зменшилася 6,279 млн осіб - до 5,316 млн осіб. "Але я не дозволяю розслабиться чиновникам і лікарям, ми повинні бути готові до таких викликів і надалі", - сказала Тимошенко.

У свою чергу керівник бюро ВООЗ в Україні Ігор Поканевич заявив, що ВООЗ вітає звернення українського уряду. "Нам відомо, що Міністерство охорони здоров'я України підготувало лист до ВОЗ про надання пандемічної вакцини. Наступним нашим кроком ми повинні обговорити деталі і логістичні моменти", - сказав він.

Нагадаємо, в Україні станом на 9 листопада від грипу та ГРВІ померли 155 людей, у тому числі за останню добу - 11 людей. Всього з початку епідемії захворіло 969 247 людей, у тому числі за останню добу 32 443 людей.

Читайте також:

Черновецький роздав бідним киянам вазелін

МОЗ витратило уже 70% коштів, виділених на боротьбу з епідемією

Богатирьова через свинячий грип стала менше цілуватися

Померлі хворі почали приймати препарат "Таміфлю" запізно

ВідеоТимошенко попросила у ВООЗ вакцину від грипу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: