Тимошенко попросила Єрусалимського патріарха помолитися за Україну

Прем’єр перебуває з приватною поїздкою в Єрусалимі. Вона помолилася біля Стіни Плачу, відвідала Храм Гробу Господнього, Гетсиманський Сад, могилу Діви Марії та зустрілася з Єрусалимським патріархом.

Патріарх Єрусалимський Теофіл ІІІ на прохання прем’єр-міністра  Юлії Тимошенко благословив Україну та український народ на щастя і процвітання.

Тимошенко перебуває з приватним візитом в Єрусалимі, де відвідує святі місця.

По прильоту до Ізраїлю 17 жовтня Тимошенко відвідала Стіну плачу, де помолилася за щасливе майбутнє України та українського народу.

Під час зустрічі з Патріархом Єрусалимським Тимошенко отримала найвищу нагороду Єрусалимської православної церкви – Орден Святогробського Братства та відповідний сертифікат.

Ця нагорода вручається главам церков та главам держав за видатні заслуги перед православною церквою.

Тимошенко подякувала Патріарху Теофілу ІІІ за високу нагороду і заявила, що "це надзвичайно висока відзнака для України та віруючого українського народу, який бажає миру та спокою".

Вона також повідомила Патріарху, що перед випробуванням президентськими виборами вирішила відвідати святі місця та помолитися за те, щоб Господь дав Україні та українському народові спокій, об’єднання церков, щоб Україна почувала себе єдиною нацією.

Патріарх Єрусалимський Теофіл ІІІ люб’язно прийняв запрошення Тимошенко відвідати Україну найближчим часом. За словами прем`єра, "це буде історичною подією для України".

Окрім того, під час перебування в Ізраїлі Тимошенко відвідала Храм Гробу Господнього, Гетсиманський Сад, могилу Діви Марії та оглянула місце біля річки Йордан, де відбувалося хрещення Ісуса Христа.

Нагадаємо, 17 жовтня прем’єр-міністр Юлія Тимошенко відбула з приватною поїздкою до Єрусалима. Вона повідомила, що поїздка фінансується за її власні кошти.

Читайте також:

Тимошенко розпочала паломництво по святих місцях перед виборами

Папа Римський подарував Тимошенко ручку. "Це велика подія для всієї України"

Тимошенко в гостях у Папи Римського

У Тимошенко перевірять диплом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: