Тимошенко попросить ГПУ розслідувати запуск урядом "друкарського станка"

За словами Тимошенко, опозиціонери в Раді ініціюватимуть створення тимчасової слідчої комісії з приводу необргрунтованої емісії.

 Лідер партії "Батьківщина", екс-прем’єр-міністр Юлія Тимошенко планує звернутися до Генеральної прокуратури з вимогою розслідувати факти необґрунтованого випуску грошових коштів, а також незаконного виведення фінансових ресурсів з України в офшорні зони.

Про це Тимошенко повідомила перед черговим відвідуванням Генпрокуратури.

Нагадаємо, у понеділок, 17 січня, заявила, що уряд спільно з Національним банком з початку 2011 року розпочав нову неконтрольовану емісію наявних коштів.

"Перше, що я зроблю, я напишу в Генпрокуратуру заяву про злочин, це те, що передбачено законом, і ми викладемо всі ці цифри і емісії, і виведення грошей в офшорні зони, тому що це є відкритим прилюдним злочином, який робиться на чолі з президентом Віктором Януковичем", - заявила Тимошенко.

Крім того, за її словами, паралельно опозиціонери в Раді ініціюватимуть створення тимчасової слідчої комісії, а також звіту голови Нацбанку Сергія Арбузова та прем’єр-міністра Миколи Азарова про здійснення монетарної політики уряду та Нацбанку.

"Ми будемо ініціювати, по-перше, створення спеціальної слідчої комісії силами опозиційних політичних сил, а по-друге - ми будемо вносити постанову про спеціальні слухання так званого голови Національного банку, який є приватним банкіром родини Януковича і бізнес-партнером його сина", - підкреслила Тимошенко.

Екс- прем’єр повідомила, що за результатами 2010 року з України до офшорних зон було виведено 28 млрд. 700 млн. доларів, в тому числі 26 млрд. 500 млн. доларів виведено на рахунки кіпрських компаній.

"Чи може в нормальній демократичній країні, яка живе без корупції, бути таке, щоб в офшорні зони за 2010 рік, в тому числі за допомогою емісії гривні, а це значить, через золотовалютні резерви країни, виведено суму, яка дорівнює доходам державного бюджету за 2010 рік", - наголосила Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко: уряд і НБУ увімкнули "станок"

Азаров наказав повернути в Україну мільйони Лазаренка

Азаров не хоче чіпати Кіпр: з офшорами треба розбиратися комплексно

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: