Тимошенко попросить ООН допомогти Луценко

Лідер "Батьківщини" звернеться до Уповноваженого з прав людини Комітету ООН з прав людини із проханням вжити заходів для того, щоб запобігти "безпосередній загрозі життю" Юрія Луценка.

Екс-прем'єр-міністр Юлія Тимошенко звернеться до Уповноваженого з прав людини, Української Гельсінської спілки та до Комітету ООН з прав людини із проханням вжити заходів для того, щоб запобігти "безпосередній загрозі життю" Юрія Луценка.

Про це йдеться у заяві лідера партії "Батьківщина".

За словами Тимошенко, голодування Луценка "на знак протесту проти безпідставного та незаконного утримання під вартою" триває вже восьмий день та загрожує його життю.

"Голодування Юрія Луценка – крайній захід, але цілком обґрунтований. Увесь арсенал захисту прав людини, який діє в цивілізованих країнах, за влади Януковича в Україні знівельований", - наголосила Тимошенко.

Лідер партії "Батьківщина" зазначила, що Луценка продовжують тримати під вартою, хоча жодних підстав для цього немає.

"Влада Януковича здійснює вибіркове правосуддя та зловживає системою кримінального правосуддя, що є порушенням Європейської конвенції з прав людини щодо справедливого суду, та суперечить міжнародним зобов'язанням України щодо принципів верховенства права", - сказала вона.

"Я солідарна із Юрієм Луценком та вимагаю від Віктора Януковича, в кабінеті якого ухвалюються судові вироки та рішення по усіх кримінальних справах проти опозиції, терміново закрити виключно політично вмотивовану справу проти Луценка та звільнити його", - додала Тимошенко.

Читайте також:

Тимошенко попросить ЄС про експертизу її "газових контрактів"

Луценка посадили, бо він на повістках писав "Могильов - дурень"

Корнійчук: по ночах в'язні залякують Луценка криками "Дайте за нього потриматися!"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: