Тимошенко порадили піти в монастир

Березовський заявив, що Тимошенко прагнула стати Жанна д'Арк, однак їй варто було змінити цю роль на роль Матері Терези.

Російський підприємець Борис Березовський вважає, що колишній прем'єр-міністр України Юлія Тимошенко повинна була піти у свій час в монастир.

"Ким Тимошенко весь час хотіла себе представити українському народові? Вона хотіла представити себе людиною, яка готова взяти на себе відповідальність за майбутнє України - що вона ось така Жанна д'Арк", - зазначив бізнесмен в інтерв'ю газеті "Сегодня".

За словами Березовського, "після поразки в цій ролі, якою вона, на жаль, не відповідає, вихід був єдиний - це піти в монастир".

"Вона повинна була змінити роль Жанни д'Арк на роль Матері Терези. Змиритися. І тільки через це смирення знову люди могли піти за нею. Але вона вибрала інший шлях", - заявив він.

Березовський упевнений, що рейтинг Юлії Тимошенко з часом буде зростати. "

"Оскільки Янукович не може чинити інакше, крім як намагатися гнобитимуть її. Наскільки люто він буде діяти в цьому напрямку, настільки й буде зростати рейтинг Тимошенко. А от якщо б він про неї просто забув - то, безумовно, рейтинг Тимошенко падав би", - зазначив Березовський.

Раніше в інверв’ю виданню Березовський назвав президента Віктора Януковича таким самим бандитом як і російський прем'єр Путін.

Читайте також:

Березовський: "Янукович такий же бандит, як і Путін"

У команді Тимошенко вибухнув скандал через низький рейтинг

Ющенко погодився обійняти і простити Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: