Тимошенко порівняла Україну з Данією Подерев'янського

Лідерка БЮТ звернулася до українців з нагоди річниці помаранчевої революції.

Юлія Тимошенко
УНІАН
Юлія Тимошенко вважає помаранчеву революцію "вищою точкою духовного піднесення нації у новітній історії України".
Лідерка БЮТ Юлія Тимошенко вважає, що демократична коаліція у Верховній раді успішно працюватиме, незважаючи на мінімальну перевагу в три голоси. Про це йдеться в зверненні Тимошенко до українців з нагоди третьої річниці "помаранчевої" революції, розміщеному на офіційному сайті БЮТ.

"Парламент, в якому ті сили, що стояли на Майдані, знову отримали більшість", - констатує Тимошенко. "Незначну, говорять прихильники так званої широкої коаліції. От біда яка велика, - іронічно відповідаю я їм. В Данії успішно працює коаліція з перевагою в один голос. А у нас цілих три. Які проблеми? Якщо в датському королівстві все гаразд, всупереч Шекспіру, то чому у нас має бути за Лесем Подерев’янським," - ставить питання лідерка БЮТ.

На її думку, "ніякі універсали, круглі столи і меморандуми" не можуть скасувати завоювань помаранчевої революції. Хто був на Майдані, той не здатний на підлість, заявляє Тимошенко, уточнивши, що має на увазі "людей, а не політиків".

У зв’язку з завтрашнім засіданням парламенту й можливим визначенням формату коаліції Тимошенко зауважує, що "сьогодні для всіх політиків всього лиш день спокути" і називає це день "днем спокути й виправлення помилок".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: