Тимошенко: порожнє місце не повинне стати президентом

Віктор Янукович не прийшов на теледебати з Юлією Тимошенко, увесь час для агітації переданий їй.

Віктор Янукович не прийшов на теледебати з Юлією Тимошенко, котрі проходили в ефірі Першого національного телеканалу 1 лютого.

Таким чином, весь ефірний час дебатів відводиться кандидату, який прийшов у студію, тобто Тимошенко.

"Сьогодні я змушена дивитися на пусте місце... Але я хочу, щоб пусте місце не зайняло посаду президента", - сказала Тимошенко на початку ефіру.

Вона зазначила, що за досвідом іноземних країн, президентом зазвичай стає той кандидат, котрий виграв дебати, і їй не відомо прецендентів, коли один з опонентів відмовився від дебатів.

Тимошенко ще раз назвала свого опонента боягузом, зазначивши, що відчуває у студії запах страху.

"Я не хотіла б, щоб лідером нашої нації, лідером нашого народу, лідером нашої країни став банальний боягуз", - заявила Тимошенко.

Також Тимошенко в своєму виступі зазначила, що "у нас є два Віктора Януковича". "Чому два? Тому що один Янукович - це рекламні ролики, це бігборди, це рекламна продукція, це спеціальні звернення для людей, які записані через такі пристрої, які називаються суфлерами", - вважає Тимошенко.

"Це коли піар-команди кожного кандидата можуть пригладити, напомадити, вкласти йому в уста правильні фрази. Тоді народ, країна, бачить кандидата, який просто є прекрасним. І ніхто не знає, а що у нього в середині, який у нього рівень інтелекту, чим він дихає", - наголосила вона.

"Мені дуже шкода, що ми не змогли побачити другого Віктора Федоровича Януковича. Не такого, як він у рекламі, а справжнього. Як він жив, коли багато разів був прем'єром, як він бачить майбутнє України", - зазначила кандидат у президенти.

"Другої сутності Януковича ви побачити не зможете, тому що піар-штаб його просто сховав від вас. Я розумію, що пусте місце, яке ми зараз бачимо, - це, насправді, і є сутність", - підкреслила вона.

Як повідомлялося, лідер Партії регіонів не братиме участь у передвиборчих дебатах з прем'єр-міністром Юлією Тимошенко.

Вона ж заявила, що прийде на них, незалежно від присутності там свого опонента. Прем'єр вважає, що дебати суттєво вплинуть на результат виборів. Раніше небажання Януковича прийти на теледебати Тимошенко називала боягузством.

Раніше нардеп від ПР Ганна Герман вже кілька разів оприлюднювала відмову Януковича взяти участь у дебатах із Тимошенко.

Відео: Перший Національний

Читайте також:

БЮТ: сьогодні Аня Януковича на дебати не пустила, а завтра Ахметов в туалет не відпустить

Янукович відмовився від теледебатів з Тимошенко

Дебати суттєво вплинуть на результати виборів - Тимошенко   

ВідеоТимошенко: порожнє місце не повинне стати президентом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: