Тимошенко: посередників не буде, навіть "Газпромзбуту"

Юлія Тимошенко запевняє, що посередників на газовому ринку не буде.


Російська компанія "Газпромзбут Україна" не працюватиме на українським ринку, заявила Юлія Тимошенко.

"Таких компаній в Україні не буде", - сказала вона, відповідаючи на питання про перспективи роботи на українському ринку цієї компанії.

Нагадаємо, сьогодні Богдан Сокловський звинуватив Тимошенко у тому, що не було прибрано усіх посередників у газових відносинах України та Росії. Зокрема, йшлося про "Газпромзбут".

Як повідомлялося, "Газпром" в квітні минулого року
зареєстрував в Україні дочірню компанію "Газпромзбут Україна" для поставок природного газу безпосередньо українським промисловим споживачам.

Національна комісія регулювання електроенергетики України в кінці квітня 2008 року видала новому газотрейдеру п'ятирічну ліцензію на поставку природного газу за нерегульованим тарифом в об'ємі 7,5 млрд. кубометрів на рік, що складає близько 25% ринку промислових споживачів України.

У жовтні директор "Газпромзбут України" Анатолій Подмишальський повідомив, що газотрейдер за підсумками 2008 року поставить промисловим споживачам не більш 4 млрд. куб. м природного газу. За неофіційними даними минулого року підприємство поставило українським промисловим споживачам близько 3 млрд. куб. м природного газу.

Читайте також:
Тимошенко: газову війну влаштувало RosUkrEnergo
Ющенко досі не знає, що Тимошенко підписала у Москві
Україна отримає найдорожчий газ у Європі - експерт

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: