Тимошенко поскаржилась, що опозиція бореться з нею "пушками і пєр’ями"

Тимошенко наголосила, що"уособлюючи владу, бореться за те, щоб у законі всі елементи діяли проти фальсифікацій.

Опозиція бореться за присутність елементів фальсифікації на виборах з усіма "пушками і пєр’ями". Про це заявила в ефірі одного з українських телеканалів кандидат у президенти, прем’єр-міністр Юлія Тимошенко, коментуючи зміни до виборчого законодавства.

Тимошенко наголосила, що відрізняється від свого опонента Віктора Януковича тим, що "уособлюючи владу, борюсь за те, щоб у законі всі елементи діяли проти фальсифікацій".

Разом з тим, Тимошенко розповіла, що для неї "як для людини, навіть не як для кандидата у президенти", було шоком голосування за зміни до законодавства про вибори.

За словами Тимошенко, за ці зміни голосувала "неприродна більшість" у складі Партії регіонів, КПУ та частини НУ-НС, підконтрольної президенту. "Я сподівалася, що Ющенко не підпише новий закон попри всі політичні конкуренції, бо у 2004 та 2005 роках він стояв на цих позиціях", - заявила прем’єр.

Втім, зазначила Тимошенко, підписання закону президентом сталося у рекордно короткий за історію існування Верховної ради час. "Я зрозуміла, що, на жаль, все старе, все, що не подобається країні, повертається і використовує цю політичну волю, зв’язки, все що не подобається країні. В якусь хвилину у мене просто був шок", - зізналася вона.

Прем’єр разом з тим наголосила, що негативна реакція міжнародної спільноти, зокрема Європейської народної партії, та на згадані зміни до виборчого законодавства свідчить, що Україна в світі не самотня і може впевнено йти вперед нічого не боячись.

Читайте також:

Герман порівняла Тимошенко зі снігуронькою, яка скоро розтане

Янукович не боїться порівняння з Брежнєвим

Тимошенко розповіла про свій найперший крок на посаді президента

Янукович: настав час розплати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: