Тимошенко поскаржилася США на ерозію демократії в Україні

Тимошенко заявила, що в Україні відбувається ерозія демократії та встановлено авторитарну систему правління.

Лідер партії Батьківщина Юлія Тимошенко зустрілася в неділю, 17 квітня з делегацією Конгресу США, у складі якої - сенатори Джон Кіл, Джефф Сешінс, Майкл Дін Крейпо і Рон Джонсон.

Тимошенко заявила, що "в Україні відбувається ерозія демократії та встановлено авторитарну систему правління".

"Про це, зокрема, свідчать систематичне порушення Конституції та законів президентом Януковичем і підвладним йому урядом, нехтування правами і свободами людей, залякування та репресії влади проти опозиції, підпорядкування правосуддя та судової системи адміністрації президента, цензура, побиття та зникнення журналістів", - наголосила вона.

"Рік тому Україна сіла у потяг, який прямує у зворотному напряму від демократії та європейської інтеграції", - сказала Тимошенко.

"Без запровадження справжніх цінностей інвестиційний клімат в Україні не покращиться. На жаль, зараз олігархи Януковича приватизували усі сфери життя України – економічну, політичну та соціальну", - вважає вона.

Водночас, американські сенатори стурбовані погіршенням інвестиційного клімату та регресом політичних свобод в Україні.

"Ми отримуємо дуже тривожні сигнали від наших бізнесменів. Особливе занепокоєння викликають погіршення умов для ведення бізнесу, корупція, введення урядом квот на сільськогосподарську продукцію та регрес політичних свобод в Україні", - наголосив сенатор Джефф Сешинс.

Водночас сенатори підкреслили, що "Україна є стратегічним партнером США і дуже важливо вести діалог щодо двостороннього співробітництва не тільки з чинним урядом України, а і з опозицією", зазначили у БЮТ.

Читайте також:

Янукович похвалився перед США своєю демократичністю

Невиїзну Тимошенко запросили до Литви ділитись досвідом зміцнення демократії

Правозахисники: Україна скочується до тоталітаризму

Уряд запевнив, що перший рік Януковича забезпечив стабільність та демократію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: