Тимошенко поскаржилася японцям на диктаторський режим Януковича

Тимошенко розповіла японцям про диктаторський режим Януковича, а також політичне переслідування та відкриття сфальсифікованих кримінальних справ проти його політичних опонентів.

Лідер ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко вважає, що політика президента Віктора Януковича шкодить міжнародному іміджу країни.

"Зусиллями Януковича, який будує авторитарний, диктаторський режим, наша держава демонструє вражаючий занепад демократії", - сказала Тимошенко під час зустрічі із представниками японських ЗМІ.

З її слів, в Україні відбувається політичне переслідування та відкриття сфальсифікованих кримінальних справ проти політичних опонентів Януковича, результати місцевих виборів було фальсифіковано, відбувається ліквідація свободи слова та справедливого судочинства, і все це значно шкодить міжнародному іміджу України.

"Мою діяльність на посаді прем'єр-міністра України, за вказівкою Януковича, ретельно вивчали СБУ, Генпрокуратура та замовні американські аудитори. Вивчали під мікроскопом і не виявили ніяких моїх злочинних дій і порушень, тому владі доводиться фальсифікувати кримінальні справи про виплату пенсій нібито за рахунок "кіотських грошей", - зазначила колишній прем'єр.

На питання щодо ситуації про можливе нецільове використання Кабінетом Міністрів під керівництвом Тимошенко коштів, отриманих від продажу квот на викиди парникових газів у межах Кіотського протоколу, вона відповіла, що ці гроші ніколи не списувалися зі спеціального рахунку Міністерства екології.

"Вони бюджетні витрати з Єдиного казначейського рахунку видають за нецільове використання "кіотських грошей", вводячи в оману людей, не обізнаних у механізмах функціонування Єдиного казначейського рахунку та у порядках формування доходів бюджету", - зазначила колишній прем'єр.

Тимошенко також підкреслила, що політика влади спрямована головним чином на усунення політичних опонентів.

Як повідомлялося, раніше Янукович в інтерв'ю представникам японських ЗМІ повідомив, що сподівається на збереження позитивного іміджу України всупереч можливим порушенням з коштами від квот на парникові гази.

У грудні Кабмін заявив, що 5,2 млрд гривень, отриманих від продажу квот на викиди парникових газів у межах Кіотського протоколу, спрямовано на природоохоронні програми у 2010 році.

Генеральна прокуратура обвинувачує Тимошенко в нецільовому використанні коштів, отриманих від продажу квот на викиди парникових газів у межах Кіотського протоколу, і взяла в неї підписку про невиїзд.

Читайте також:

У Тимошенко заявили, що слідчий сам запросив її на вечірній допит

Тимошенко: Бандера став жертвою репресій Януковича

Янукович без рішення суду призначив уряд Тимошенко винним

Японська влада провела власне розслідування щодо Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: